202 Parlak arkaplan resimleri

İsimli konu WH 'Grafik Tasarımı' kategorisinde, özbek doygun üyesi tarafından 20 Mart 2017 tarihinde yazılmıştır. 202 Parlak arkaplan resimleri hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. özbek doygun

  özbek doygun Yönetici


  [​IMG]


  NOT: Çeviri googleden yapılmıştır

  Digital Space tarafından parlak, parlak 202 Parlak Arka Plan Koleksiyonu tanıtılıyor!
  8 görkemli farklı stilde hazırlanmış bu tablet koleksiyonu, bir tablet arkaplanıyla elle boyanmış olup, kendi benzersiz tasarımlarına parlak ışık efektleri getirme özgürlüğü verir. Web, yazdırma, kullanıcı arayüzü, reklam panosu ve istediğiniz 202 güzel geçmişin büyüleyici çeşitliliği ile herhangi bir tasarıma sahip olun.

  Özellikler
  Yüksek çözünürlük. Arka planlarınız herhangi bir cihazda, Retina ekranlarında ve 3508 * 2480px (A4 @ 300 DPI) çözünürlük sayesinde son derece güzel görünüyor.
  JPEG - Olduğu kadar basit. Hi-res, yüksek kaliteli JPEG'ler, kullandığınız platform veya tasarım yazılımından bağımsız olarak yaratıcı projelerinizden herhangi birine sığacak.
  El işi ayrıntılar. Her bir arka plan, bireysel ruh halini vurgulayan çarpıcı ve ince kalem boyalı ayrıntılardan bolluk içeriyor.
  Rafine Kompozisyonlar. Her kompozisyon, tüm unsurları ve ayırt edici yönleri mükemmel bir sanat eseri haline getirmek için dikkatlice düşünülmüştür.
  Çok Etkiler. Yıldırım ve alevler, plazma ve esrarengiz bulanıklık, dış mekan ışıltısı ve şenlik kıvılcımları - Koleksiyonda yaratıcı bir şekilde keşfedilmeniz için hepsi var.


  JPG l 300 dpi l 605,5 mb


  BURADAN İNDİR
  20 Mart 2017
  #1
 2. 202 Parlak arkaplan resimleri Cevapları

soru sor

202 Parlak arkaplan resimleri