Aşık olmaktan utanma, Ona açılamamaktan utan...

İsimli konu WH 'Sevgililer Günü Hikaye Yarışması' kategorisinde, HэαяτℓэSs-λ üyesi tarafından 11 Şubat 2011 tarihinde yazılmıştır. Aşık olmaktan utanma, Ona açılamamaktan utan... hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. :agla:O gece sabahlamıştım, olanları hazmetmek okadar da kolay değildi...
    Gözlerimi kapattığımda onu görüyordum.Her hücremle hissediyordum.
    Aşık olmuştum...Ama bu öyle bir şey değildi.Çok farklıydı, onun görünüşünün benim için artık bir önemi kalamıştı artık tek düşündüğüm onunla geçirdiğim güzel dakikalrdı.Ona aşık olmuştum evet çünkü davranışları düşünceleri beni çok etkilemişti.
    Evet bu ani bir giriş oldu size tüm olayı baştan anlatayım.
    Bir pazartesi sabahıydı her zamanki gibi okula gitmek için hazırlandım o gün okulun ilk günüydü daha doğrusu dönemin ilk günüydü.Ve okulumu değiştirmiştim yeni arkadaşlar, ögretmenler ve yeni insanlarla tanışacaktım.
    Lise 3'e gidiyordum.Dediğim gibi okulun ilk günüydü herkez karmaşık oturuyordu.Her yer doluydu bende okula yeni gelmiştim bir kızın yanı boştu oraya oturdum.İlk kez geldiğim için vede zaten çekingen olduğum için alışmakda güçlük çekmiştim.Yanımda oturan kız ise sürekli konuşur şakalar yapar ve beni güldürmeye çalışırdı.Çekingen olmam tuhafına gidiyordu sürekli benle uğraşıyordu, gerçekten sinir olmuştum.Zamanla alışmaya başladım, ilk dönembitti derken ikinci dönmde bitmişti ve okulda dört kişi arkadaş olmuştuk, ben daha alışmıştım okula.Derslere beraber çalışır, beraber eğlenir ve beraber dolaşırdık. Başda onunla arkadaşdık tıpkı diğerleri gibi...
    Ama bir süre sonra bana ne kadar benzediğini düşündüm -fikir bakımından- ona bir türlü açılamıyordum.Aşkın abartıldğını düşünürdüm ^Kim bir insan için hayatını riske atar...Evet belki annesi sediği bir arkadaşı için atar ama bunlar çok abartılıyor.^ diye düşünürdüm ama anladım ki insan aşık olmadan hiçbir şeyi bilmiyormuş ne kadar anlamaya çalışsanda gerçeği göremiyormuşsun aşık olana dek...Çok üzülüyordum çünkü aşıktım yada üzgün olduğumu düşünüyordum...Çünkü ona geçek sevgimle bakamıyordum bile, aradan 2 ay geçti, 4 arkadaş cafede yine toplanacakdık.Ama kimse gelmemişti, o ve ben... Bİrtek ikimiz kalmışık.Susuyordu, sessizliğin zincirlerini koparan bir kedinin miyavlamasıydı.
    O kediye bakıyoru ben de ona Bir a ona baktığımı sezdi ve kafasını çevirdi, utancımdan yerin dibine batmıştım...Yanda bir çiçekci vardı ve bana ^Yoksa bana bir çicek almak istemiyormusun dedi.^ durup duruken şaşırdım.Aslında biraz da sevindim.

Neden olmasın? dedim.Ve bir demet lale aldım, bana güldü ^Laleyi sever misin^ dedi. Bende evet dedim çekine çekine.Bunca yıllık arkadaşdık belki ama, hiç bu şekilde konuşmamışdık.Neden dedi sakince...Bende ^Laleyi seviyorum çünkü asaletli ama herşeyden önce sevgiyi asaletiyle savunuyor.^ dedim... Bana gülerek sence bende öylemiyim dedi.Ben utandım tabi ki de zar zor ağzımdan ^anlayamadım^ kelimesi çıktı.Bidaha güldü Anlaşılmıcak birşey yok Bana her baktığında bunu görebilyorum dedi.Ben tamda Böyle birşey yok diye cektim utancımdan ama o beni o kadar iyitanıyordu ki daha konuşmadan.^Aşk utanılcak birşey değil bence utanmamalısın.^ dedi.Gerçekden şaşırmıştım sanırım haklısın dedim. Ve bana Sevgili olmak istediğini söyledi.Ben çok mutluydum çünkü ilk defa aşık olmutum...
    Hayatım boyunca böyle birşey yaşayamam bir daha sanırdım ama sonra anladım ki onunla olduğum her saniye bu duyguyu zaten yaşyorum...Aradan 3 yıl geçti sevgimiz git gide güçleniyordu beni kendine bağlıyordu.Yirmi bir yaşındaydık ona telefon açtım ve bana açıldığı cafeye gelmesini söyledim...Oraya geldi ve cafenin tabelasınında şu yazıyı astırmiştım ^SANMAKİ SENİ GERÇEKTEN SEVEN.. SANA ”SENİ SEVİYORUM”DİYENDİR…
    SENİ GERÇEKTEN SEVEN SANA”SENİ SEVİYORUM”DEMEYE ÇEKINENDIR.^ Bu yazıyı gördü ve ban koşarak sarıldı ona yüzük verdim ve benimle evlenirmisin dedim. Evet dedi haykırırcasına...
    Bİzimkis sade bir düğün oldu...Sade ve Asaletli...
    11 Şubat 2011
  2. Aşık olmaktan utanma, Ona açılamamaktan utan... Cevapları

3. Aslında ben geç öğrendim yarışmayı tesadüfen daha önceden haberim olsa daha güzel yazardim aglatırdım sizi :hehehe::hehehe::hehehe:
    14 Şubat 2011
soru sor

Aşık olmaktan utanma, Ona açılamamaktan utan...