Aşk gerçek ama kişi yalan

İsimli konu WH 'Sevgililer Günü Hikaye Yarışması' kategorisinde, @rtist üyesi tarafından 20 Ocak 2011 tarihinde yazılmıştır. Aşk gerçek ama kişi yalan hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Hikayeme başlamadan önce kesinlikle belirtmeliyim ki tamamen yaşamış olduğum bir hikayedir.Hemde çok yakın bir zamanda yaşadım.Hikayemi şimdilik fazla ayrıntılara takılmadan özetleyeceğim ama yarışmayı kazanırsam yada istek çok olursa en ince ayrıntısına kadar anlatabilirim.Kısaca bu benim kandırılma hikayem. Vee başlıyorum.

Geçen sene ocak ayları felandı facebook profilimi açtığımda bir arkadaşlık isteğiyle karşılaştım. Bir kızdı adı ASLI ,ama ilişki durumu nişanlıydı. Tanıdık felandır diye isteği onayladım. Arada 1 aya yakın bir zaman geçtikten sonra birgün online olduğunu fark ettim. Kim olduğunu sordum kendini kısaca tanıttı."Beni tanıyormusun?" dedim,"hayır seni kuzenim eklemiş ben eklemedim" dedi. Bende tamam dedim muhabbet öyle kaldı. Sonra bana "Okey oynayalım mı?" dedi. Bende olur dedim ve oynamaya başladık.

Zamanla sık sık okey oynamaya muhabbet etmeye başladık. Artık birbirimizi daha iyi tanıyorduk. Gel zaman git zaman birbirimize iyice alıştık. Tabi bu arada o sevgilisinden ayrulmıştı. Gerçekte nişanlı değildi zaten. Artık ondan hoşlanmaya başladığımı fark etmiştim. Ve ona az çok laf çarptırdım ondan hoşlandığımı belli etmeye çalıştım ama beni salladı atlattı kısaca. Sonra beraber vakit geçirmeye başladık okuduğum yere felan geldi bereber günlerce takıldık. Artık oda beni istediğini belli etmeye başlamıştı. Çıkma teklif etmemi bekliyordu. Bende birgün o teklifi yaptım. Artık sevgili olmuştuk.

Ve asıl hikaye şimdi başlıyor... Lise son sınıf öğrencisidi Ankara'nın Oran semtinde oturduğunu söylüyordu. Babasıda emekli yarbaymış. Ama kendisi sürekli annanesinin evinde kalıyordu. Amaç onu yalnız bırakmamkmış.Okula felanda hep ordan gidip geliyordu. Bi tane ablası vardı.Size bu bilgileri veriyorum çünkü sonunda nasıl kandırıldığımı anlayacaksınız. Öncelikle atladığım bir bilgiyi vereceğim size. İlişkimiz başlamadan önce ben bundan borç para istemiştim. Bana kuzenim gönderdi dedi. Kuzeninin adı Zehra idi.Bu Zehra ismi hikayemizin kahramanı aynı zamanda.

Okullar tatil olunca ders notlarına bakmak için kimlik numarasını istedim ama beni hep bi şekilde salladı. Bir türlü bana kimlikte göstermedi. Tc nosunuda göstermedi. Ben ondan şüpheleniyordum. Bana çalışkan olduğunu söylüordu. Ama pek inanmıyordum kimlik numarasını gizlediği için.

Bir gece tam uyumaya hazırlanırken bi mesaj geldi mesajta tam şöyle yazıyordu;
    " Babamlar Afyon'a giderken kaza geçirmiler. Ben hastahaneye gidiyorum :("
    mesajı okudum dondum kaldım. Neyse sizi sıkmayım ertesi gün öğrendimki anne ve babası ölmüştü. Tabi bunu kuzeninden öğrendim. Evine felan gittm ama onu göremedim. Şüphelerim yüzünden internette bütün siteleri aradım. Kaza ile ilgili birşey bulabilmek için. Çünkü sonuçta babası yarbaydı ama hiç bir şey bulamadım. 2 gün sonra benim yanıma gelmek istediğini söyledi. Şaşırdım çünkü anne ve babası ölmüştü ve o 2 günde benim yanımda iyi olacağını düşündüğü için yanıma gelmek istiyordu. Kendi kendime beni bu kadar çokmu seviyor diye sormadan edemedim. Yanıma geldi yıkık hali gözümün önünden hiç gitmiyordu. O ağladıkça bende ağlıyordum. Ama yapacak bir şeyim yoktu. Annem felanda görüştü ve onunlada sarılıp ağlaştılar. Durumu kime anlatsam içi parçalanıyordu.

Aradan tam hatırlamıyorum ama 1 aydan daha az bir süre geçti. Bizim önceden bi tatil planımız vardı onu gerçekleştirmek istedi. Tatile giderse kafasının dağılacağını sölemişti. Bende kabul ettim. Ondan gelirken kimliğini getirmesini istedim. Ama o yine beni salladı kimliğinin amcasında olduğunu söyledi. Veraset işlemleri yapacak dedi. Ama bi fikri vardı kuzeni Zehra da iki kimlik varmış ve ondan birini alırım resim değiştirip getiririm dedi. Bende çok şaşırdım ama bişey de demedim.

Artık tatile gitmiştik 10 gün güzel bi tatil yaptık.Tatil zamanında öss terchleri zamanıdı. O benim yanıma yazıp gelcekti.Ama biz tatilde olduğumuz için tercih işini amcası yapacakmıştı. Tatili bitirdik döndük ve bana hemen kötü bir haber verdi. Amcası ilk sıralara benim yanımı değil Ankara içini yazmıştı (Ben Eskişehir'de okuyorum). Artık dua adiyordum inş benim yanıma gelir diye.Neyse uzatmayım tercih sonuçları açıklandı bana dediği tek şey " Ankara'yı kazandım ama gitmiyorum senin için 2. tercihte tekrar yazacağım" olmuştu. Hem sevinçliydim hemde hüzünlü. Çünkü öğretmenlik kazanmıştı belki bir daha bu şansı olamazdı. Neyse Tatilden 2-3 hafta sonra felan yine bir buluşmada kimliğini istedim. Yanında olmadığını söledi. O mutfağa gdince bir fırsat bulup çantasını karıştırdım. Orada Zehra isimli bir kimlik vardı. Yani kuzeninin kimliği. Hani tatile giderken yanına alacak olduğu kimlikti. Hemen kimlik numarasını aldım. Onu evine bıraktım ve büyük an gelmişti artık elimde bi kimlik numarası vardı. Aklımdaki bütün şüpheler son bulacaktı. Hemen numarayı nüfüs müdürlüğünde sorgulattım.

Veeeeeee sona gelmiştim. Bana kuzenim dediği kişi aslında kendisiymişti. Ben onu Aslı diye sevmiştim ama o Zehra çıktı. Bütün bilgilerini tek tek kontrol ettirdim kesinlikle o zehra idi. Asıl büyük bir bomba daha vardı. 1 ay önce felan öldü dediği anne ve babası aslında biri 10 yıl diğeri 5 yıl önce ölmüşlerdi. Yani kısaca oda yalandı.Tabi yalanlar son bulmuyo hemen öss sitesine girdim kazandım dediği okulda yalandı. Hiç bir yeri kazanamamıştı.....

Ertesi güne zor sabrettim hemen aradım buluşmak istedim. Geldi direk söyledim sen Zehra mısın diye. Hayır dedi inkar etti yine yalanlar söledi beni evlatlık aldılar felan gibi yalanlar. Ona son bir kez daha sordum bana ya doğruları söle yada yolun açık olsun dedim. O yine inkar etti. Ve artık bitmişti. Buraya kardadı arkamı döndüm ve gittim.

Çok kibirli bir kızdı ilk başta tepki vermedi. Ama zamanla hatasını anladı bana herşeyin açıklamasını yaptı. Pişmanlığını dile getirdi. Çünkü biliyorum ki bana hala deliler gibi aşık. Hala arada bi pişmanlık mesajları çeker. Ama bendekide inat. O kadar olaydan sonra kaldırlacak bir durum değil. Fakat bende hala ona karşı boş değilim :(...

İşte arkadaşlar bu hikayede tek bir yalan yok... Bilmiyorum acaba Dünya'da benim bu yaşadığımı başka yaşayan insan varmı. Bazılarınız belki inanmayacak kandırıdığımı düşünecek ama her türlü kanıtlar gösterebilrim. Kafanaza takılan bir yer olursa sorun cevaplarım. Hep derdim benim bu durumum filmlere konu olur diye bakalım gerçekten filmlere konu olacak kadar beğenilecekmi..

ALLAH KİMSEYİ BU DURUMA DÜŞÜRMESİN.
    Ve bu arada bu durumla ilgili gelişmeleri sürekli buradan paylaşacağım........
    20 Ocak 2011
  2. Aşk gerçek ama kişi yalan Cevapları

3. vayyy be ne hikaye ama yaws :bravo:

valla zehra seni fena kandırmış belliki ama iyiki tc sini aldın
    20 Ocak 2011
  4. süper bir hikaye:tamam: nereden nereye:agla:
    20 Ocak 2011
  5. Tc yi almak için biraz geç kaldık ama ona şükür :D
    20 Ocak 2011
  6. benim kafam karisti simdi onun adi asli degil ve kuzeni de yokmuymus?
    20 Ocak 2011
  7. evet geç kaldın ama paçayı kurtardın:muha:
    evet kuzeniyokmuş:muha:
    20 Ocak 2011
  8. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

Konu basligi ne böyle???
    20 Ocak 2011
  9. vay be ... tc sini almak iyi fikirmiş gerçekten,kız en başında söyleseymiş keşke gerçekleri,bide büyük yalanlar..
    20 Ocak 2011
  10. aydintlattigin icin saol
    21 Ocak 2011
  11. Ama Bence Güvenmen lazımdı kıza oda fazla şüphe çektirmiş :D
    İŞin şakasındayım tabiki
    Bende 3 senelik sevqilimden ayrıldım
    aldattım onu
    ama 2 senedir PişmanLık mesajLarı yazıyorum haLa affetmedi
    insandaki gurur çok önemli
    :):)
    21 Ocak 2011
  12. konu başlığı güzel değil ama hikaye çok güzel hikayenin adı ne bi bilsem :):):bravo:
    21 Ocak 2011
  13. Ben Oha Demedim =) Acıklı Bir Hikaye Geçmiş OLsun
    22 Ocak 2011
  14. valla eğer yaşın 30 u buluyorsa derimki bir şans daha ver (eğer yalan söylerse bırak ne hali varsa görsün ) valla yaşlanırsan kız bulamazsın anladığıma göre hala boş deilmiş sende:hehehe:
    22 Ocak 2011
  15. bugun onunla görüştüm ve yanımdan üzgün ayrıldı yine..
    Bu arada konunun başlığını değiştirmek istiyorum ama yetkim yok. Yöneticilere ulaşmayı deneyeceğim.
    28 Ocak 2011
  16. Başlık konuyu açanın isteği üzerine değiştirilmiştir ;)
    29 Ocak 2011
  17. teşekkürler :)
    30 Ocak 2011
  18. öncelikle hikayeni bizlerle paylaştığın için teşekkür ederim,sanmaki yalnızsın dostum,buna benzer belkide daha fazlasını yaşadım,tamamlayabilirsem bende paylaşmaya çalışacağım...
    7 Şubat 2011
  19. Bu kdarını yaşayan varmıdır bilmiyorum :) daha bi kısmı bu
    10 Şubat 2011
  20. vayy fena tiyatrocuymuş kız geçmiş olsun :)
    10 Şubat 2011
  21. Mükemmel Bir Hikaye , anı Olmuş ... Kitabını Basabilirim . :)
    11 Şubat 2011
soru sor

Aşk gerçek ama kişi yalan