Aşkını Nasıl Belli Edersİn ?

İsimli konu WH 'Aşk & Sevgi' kategorisinde, heLL song üyesi tarafından 29 Temmuz 2006 tarihinde yazılmıştır. Aşkını Nasıl Belli Edersİn ? hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. <div align="center">Aşkını Nasıl Belli Edersİn ? DöKüLüN bakallım</div>
    29 Temmuz 2006
  2. Aşkını Nasıl Belli Edersİn ? Cevapları

3. sevdiğimi sülerimmm :deli:
    29 Temmuz 2006
  4. ben sewdiğimi sölemekten kaçınırım... ama anlaması için bakış fırlatırım.. :hehehe: :hehehe:

Nitekim şu an öle yapıorum... :tamam:
    29 Temmuz 2006
  5. :tamam: :deli:
    29 Temmuz 2006
  6. bende direk sevdiğimi söylerim
    :hehehe: :hehehe:
    29 Temmuz 2006
  7. :bebe: :oops: BEN UTANIRIM ASLA YUZUNE SOLEYEMM AMA BAKISLAR FIRLATIRIM ADASIM GIBI ETRAFINDA DOLANIRIM :deli:
    29 Temmuz 2006
  8. ALINTI(seda_gfb @ 07 29 2006, 10:54 PM) 206294</div>
    1 Ağustos 2006
  9. bende söyleyemem nedeni ise ters cvptan kormak dikkatını çekmk için bişeler yaparım ama her defasında bi tarafım incilir

bende söyleyemem nedeni ise ters cvptan kormak dikkatını çekmk için bişeler yaparım ama her defasında bi tarafım incilir :wacko:
    7 Ağustos 2006
  10. ewet yaa nası edersin:alala:
    21 Kasım 2008
  11. bune yaaaa:daz:
    21 Kasım 2008
  12. ben yüzsüz yüreklik yapıpta tak die söylüyemem ki
    ama ben sölemesem bile o kişiye belli ediyorum
    anlayan anlıyor zaten :D
    23 Kasım 2008
  13. valla yaptığım seyh bakışlarımla etkilerim oda bana bakarsa iş tamam hertürlü..sonra direk seni seviommm derim&)
    23 Kasım 2008
  14. Ben birini seviyorum.O benim onu sevdiğimi biliyor.Ama benimle küsmedi bile.
    Bunu nasıl yaptığımı merak ediyorsanız:
    BUNU OKUYUN
    İlk gördüğümde ben ona tutulmuştum.Ona aşkımı itiraf etmek istiyordum ama edemiyordum.Bir gün dayanamadım.En yakın arkadaşıma benim onu sevdiğimi ona demesini istedim.Arkadaşım kırmadı beni tabi.Ona dedi.İlk gün bana o kadar yaklaşmadı.Ama artık o da dayanamayacağını anlayınca barıştı.Sağolsun arkadaşlarıma şimdi sevgiliyiz.Arkadaş bazen en sıkıntılı günlerinde yanında olur.Ama ilk olarak sabır tabiki...
    21 Mayıs 2009
  15. ilk önce bakışlarımla sonra sevdiğimi söyleyerek
    kimse sevgisini saklamasın arkadaşlar hiç kimse
    sevmediğini bildiğimiz halde gidip söylemeliyiz onu sevdiğimi
    diye düşünüyorum ben...
    9 Temmuz 2009
  16. ben hiçbirşey yapmam çünkü zatan beni seviyor
    9 Haziran 2010
  17. Onun yanında sakarlaşırım
    3 Ağustos 2010
  18. Ben söyliyemem ama gözlerine bakarak beden dili ile söylerim :muha:Mavi gözlü yarim, ben seni severim, ama bir kerede bunu duymak isterim.:yuppi:!ALINTI DEĞİLDİR!
    23 Kasım 2010
  19. Ben hep böyle yapıyorum; 5 senedir aynı sınıftayız onu delicesine seviyorum 5.sınıftayız bu gün 23 nisan ben onu oda beni seviyor işte size bazı taktikler...
    Bir kıza çok ilgi göstermelisiniz ve sabırlı olmalısınız,sempatik ve yakışıklı olmalısınız,kıza karşı hep güler yüzlü olmalısınız,onun sevdiği şeyleri yapmalısınız,ona gül ve çiçekler almalısınız güllerin anlamları;

(Kırmızı) Aşk, Tutku,Şehvet,Saygı,Yüreklilik,Çekingen,Utangaç
    (Beyaz)Masumiyet, Saflık,Temizlik,Gizlilik,Saygı,Alçakgönüllülük,Korku,Layık Olma,Sır Saklama,Özgürlük
    (Sarı)Sevinç,Dostluk,Arkadaşlık,Kıvanç,Memnuniyet,Sıcak Sevgi,Kıskançlık
    (Mercan)Arzu,İstek,Özlem,Güzellik
    (Açık Pembe)Zarafet,İncelik,Memnuniyet,Keyif,Hayranlık,Sempatik,Kararsızlık,Nazik
    (Koyu Pembe)Minnet,Şükran,Takdir
    (Lavanta)İlk görüşte aşık olmak, Sihir,Gizem
    (Turuncu)Cazibe,Büyüleme,İstek,Heves,Gayret
    (Mavi)İlahi Aşk,Eşşizlik
    (Sarı Alaca)Neşe,Şen,Sevinç

Anladınızki oda sizi seviyor ona çıkma teklif edin ve yiyecek,içecek ısmarlayınız.
    Çıkma nasıl teklif edilir; " Sevdiğiniz Kızın İsmi " Benimle Çıkar Mısın?
    Eğer utangaç iseniz bir kağıda; " Sevdiğiniz Kızın İsmi " Benimle Çıkar Mısın? yazınız.Mesajınızın daha çekici olmasını istiyorsanız şiirlerde yazabilirsiniz mesela; Ölene Kadar Değil Mezara Kadar Seni Seveceğim! gibi.
    Bu kurallara uyunuz eğer sizi severse lütfen bana mesaj atınız minnettar kalırım.
    23 Nisan 2011
  20. 15.yorumdaki Misafir`in sözlerine katılmıyorum.
    Benim sevdiğim kızın ismi Gamze ona her bir söz söyleyişimde birbirimizin gözlerine bakıyoruz,
    Her benim gözlerime bakışında gözleri parlıyor anlıyorumki o benim bitanem onda başkasını sevemem,
    Seni çok Seviyorum Gamzem

İşte size Aşkını Nasıl Billi Edersin ? ;

Ben hep böyle yapıyorum; 5 senedir aynı sınıftayız onu delicesine seviyorum.
    5.sınıftayız bu gün 23 nisan ben onu oda beni seviyor işte size bazı taktikler...
    Bir kıza çok ilgi göstermelisiniz ve sabırlı olmalısınız,sempatik ve yakışıklı olmalısınız
    Kıza karşı hep güler yüzlü olmalısınız,onun sevdiği şeyleri yapmalısınız,ona gül ve çiçekler almalısınız güllerin anlamları;

(Beyaz)Masumiyet, Saflık,Temizlik,Gizlilik,Saygı,Alçakgönüllülük,Korku,Layık Olma,Sır Saklama,Özgürlük
    (Açık Pembe)Zarafet,İncelik,Memnuniyet,Keyif,Hayranlık,Sempatik,Kararsızlık,Nazik
    (Mavi)İlahi Aşk,Eşşizlik

Anladınızki oda sizi seviyor ona çıkma teklif edin ve yiyecek,içecek ısmarlayınız.
    Eğer utangaç iseniz bir kağıda; " Sevdiğiniz Kızın İsmi " Benimle Çıkar Mısın? yazınız.
    Mesajınızın daha çekici olmasını istiyorsanız şiirlerde yazabilirsiniz mesela; Ölene Kadar Değil Mezara Kadar Seni Seveceğim! gibi.
    Bu kurallara uyunuz eğer sizi severse lütfen bana mesaj atınız minnettar kalırım.
    23 Nisan 2011
  21. Benim sevdiğim kızın ismi Gamze ona her bir söz söyleyişimde birbirimizin gözlerine bakıyoruz,
    Her benim gözlerime bakışında gözleri parlıyor anlıyorumki o beni seviyor o benim bitanem ondan başkasını sevemem,
    Seni çok Seviyorum Gamzem

İşte size Aşkını Nasıl Billi Edersin ? ;

Ben hep böyle yapıyorum; 5 senedir aynı sınıftayız onu delicesine seviyorum.
    5.sınıftayız bu gün 23 nisan ben onu oda beni seviyor işte size bazı taktikler...
    Bir kıza çok ilgi göstermelisiniz ve sabırlı olmalısınız,sempatik ve yakışıklı olmalısınız
    Kıza karşı hep güler yüzlü olmalısınız,onun sevdiği şeyleri yapmalısınız,ona gül ve çiçekler almalısınız güllerin anlamları;

(Mavi)İlahi Aşk,Eşşizlik

Eğer utangaç iseniz bir kağıda; " Sevdiğiniz Kızın İsmi " Benimle Çıkar Mısın? yazınız.
    Mesajınızın daha çekici olmasını istiyorsanız şiirlerde yazabilirsiniz mesela; Ölene Kadar Değil Mezara Kadar Seni Seveceğim! gibi.

E-Mail Adresim; slymn.0000@hotmail.com
    İnternet Adresim; Süleyman Goncaoğlu - Ana Sayfa ( "Kayıt Ol" Butonuna Basarak Sadece "Mesajınız" Bölümünü Doldurunuz. )
    23 Nisan 2011
soru sor

Aşkını Nasıl Belli Edersİn ?