Aşkını Nasıl Belli Edersİn ?

İsimli konu WH 'Aşk & Sevgi' kategorisinde, heLL song üyesi tarafından 29 Temmuz 2006 tarihinde yazılmıştır.

1. bn onu tanıyorum ama o bni tanımıyor aslında bn onu tam olarak tanımıyorum bile sadece bizim karşıki sınıfta ama nasıl olduysa bn ona aşık oldum.... bn aslında ona söyleyecektim de arkadaşlarım izin vermedi.... her tenefüs onu izliyorum, gözlerinin içine bakıyorum ... Ah keşke o da bilse geçen gün bekledim bekledim çıkmadı onu göremedim... sonraki günde sınıftaki arkadaslarim bna onun başka bir kızı sevdiğini söylediler ağlamamak için kendimi zor tuttum normalde görmeden inanmazdım ama bir aralar öylebirşey olmuştu... bn onu çok seviyorummmm

S <3 E
    26 Nisan 2011
  2. ben onun gözlerinin içine bakarım. bu arada arkadaslr lütfen bana yardm edn.bi çock var bizm okula 1 yıl önce geldi tam geldği zmnlar falan ben onla çok iyi anlasıyordum şakalaşıyordk msnde konuyodk birbirmze soru lar soruyodk benden hoşlndını düşünüyodm ama snra çok değişti artık hiç konuşmaz olduk benm bide en iyi arkdsm var o bana sordu sürekli onu artk seviyomsn diye bende kimseye sölemek istemedğmden hyr sevmiyorm dedm srkli ve snra arkdsm benm sevdğm kişiyi seviyomş öyle söyledi ama ben sevmyi bırktktan sonra yani bırkmadm tbi ,sevmedğmi söledkten snra . ve onlar çok anlaşıyolar ve bu beni çok üzüyo sizce ne yapmalıyım ??
    26 Nisan 2011
  3. ben aşkımı belli etmekten korkarım çünkü hert gördüğümde elim ayağıma dolanır yani kısaca onun karşısında duramam ama sevdimi belli edecek bir şey yaparım seni seviyorum bakışları atarım sevdiğimi bakışlarımla anllatırım
    27 Nisan 2011
  4. seni seviyorm dieceksn ama onun tepkisi aynenn şöLe oLacak ama bn seni bir arkadaş bir sırdaş gibi grdüm biz snLe oLmayız

yhda böle yapacaksn onun en sevdiği şy ney harry poter kitabını aLdm ve işe yaradı
    5 Temmuz 2011
  5. Aynı okuldayız . Okulun başlarında bi arkadaş sayesinde tanıştık başlarda umursamıyodum onu sonra göze göze gelmeey basladık, Fakat beni degilde bi baskasını seviyodu bense ona karşı hisetigim duygulara engel olamıyodum.Beni görmesi fark etmesi için cok çaba gösterdim telefonda mesajlaşıp sesini duyuyp uyuyodum.Defalar sevdigi cocuk icin omzumda agladı bense teselli edip onsuzken aglıyordum baskasını sevdigni bildgim halde sevıyodum cok acı degil mi ?? Mesajlarda yakınlasmaya basladık sonra devamlı başbaşa kalma istedgi duyduk gözlerime bakıp gülmesi herşeyi unuturuyodu.Hediyeler alıp mutlu etmeye calışıyodum. Devamlı hoşlandıgı mekanlarda gezıyorduk hoşnuk aldıgı herseyi yapıyorduk.DAha sonra bana karşı yakınlaşmaya basladı 3 ay yakın davranıyorduk.
    En son ona 2mizin resimli olan bi kalpli yastık verip onu cok sevdgmi söyledim.Onun HER İSTEGNİ KABUL ETDİM,DEGER VERDİGMİ KANITLADIM. Sanal alemde ona ait siteler acıp askımı anlattım.
    ve hiç bekleemdigi anda onu öptüm ve bu yakınlasmamız için cok buyuk bi tehlikeydi ya silcekdi beni yada sevecekdi. Artık oda bana boş olmadgnı fark ettim ve halende devam edıyorus.
    Seni Seviyorum.
    3 Mart 2012
  6. Arkadş lar ben ANKARA fen lisesine gidiyom bir kızı seviyom benden bir sınıf küçük bana sürekli bakıyor ben bakınca hemen gözlerini ayırıyor okul yönetimi böyle seylere çok önem verdigi için kabul edmez hocaya filan söyler diye korkiyom sınıfımın kapısında sürekli dürüyor arkadaşları ile bana bakıyor bizim siniftaki kızlarla arkadas oluyor lütfen cevap berin bu kız beni seviyorum
    22 Mart 2012
  7. İmalı sözlerimle belli ederim:)

Bu kız sizi seviyor :)
    23 Mart 2012
  8. Ona değer verdiğimi söylerim zaten bunu söyleyebilirsen utancın yarısı gider ve onu sevdiğini söylemek daha kolay olur Kısaca alıştıra alıştıra romantik sözlere başla :)
    2 Mayıs 2012
  9. slm arkadaşlar eğer kı arkadaşınızın facesi farsa ve onu orda görüyorsanız ona çok hoşsun yazın eğer böyle bir işaret gönderirse :D anlamadım derse direk konuya girin ama işler ters gider böyyle bişey gönderirse :( nediyosun sen derse başka arkadaşa atacaktım yanlışlıkla oldu dersiniz özür dilersiniz olur biter
    18 Ağustos 2012
  10. yaw ben tamamen kızın üstüne kilitlencem fakat diğer arkadaşlar felan baktığımı görürse etraf fena çalkalanır bir yalnız kalsak sınıfta direk gidip sölicem 1 sn bakar mısın sni seviyorum dicem ne olursa olsun artık bide sonradan red cevapı gelirse gider kız arkadaşlarına söler eğer gelip sorarlarsa arkadaşla iddiaya girdik parasına dersin biticek
    18 Eylül 2012
  11. Ben bizim okuldan birini gerçekten çok seviyordum ve hala seviyorum. Ona özelden yani anonimden bişeyler yazıyordum. O da cevap verince çok mutlu oluyodum. O benden bir yaş büyük. Onun yaşındaki kızlarda çok güzel ama ben ondan başkasını göremiyorum. En iyi arkadaşlarımdan Gül,onun kankası. Ben onun yoluyla benle ilgili ne hissettiklerini öğrenmesini istedim. İyi şeylerdi. Som zamanlarda iyice beni sevdiğinden şüphelenmiştim. Fakat daha sonra o anonimin ben olduğumu öğrendi. Daha dün öğrendi bunu. Bugün onu çok görmedim ayrıca artık herşey kötüye gidiyo gibi görünüyor. Zaten hersey beni bulur.
    Diyeceğim şey şu. Benim gibi bişey yaşayan kardeşim varsa inşallah şans ona güler. Bende olmadı
    Çünkü hayat peri masalından ibaret değil...
    22 Mayıs 2013
  12. Arkadaşlar ben bir kızla 3 yıldır arkadaşım ikimizde birbirimize arada bir bakış fln atıyoruz ilk adımı onun yapmasını bekliyorum ne yapmalıyım ? yardım !!
    15 Haziran 2013
  13. sınıf arkadaşıyız okula başladığımızdan beri aynı sırada otuyoruz ve okula ilk girişimden beri ona aşığım ve bir kaç gün önce hoca bizi ayırdı gerçekten çok üzüldüm ondan ayrı kalamıyorum her ders ona bakmaktan başka bişey yapamıyorum akşam onu düşünmekten uyuyamıyorum ona bakarken ve onu düşünürken kalp atışlarım hızlanıyor kalbimde çarpıntı oluyor ona aşık olduğumu sölemek istiyorum ama bizim okuldada böne şeyler yasak öğretmene söyler diye korkuyorum söleyemyorum ona aşık olduğumu yava yavaş kabullendirmek istiyorum bana yardım edermisiniz lütfen
    24 Aralık 2015
soru sor

Aşkını Nasıl Belli Edersİn ?