'ayrılık da sevdaya dahil' demiş üstad

İsimli konu WH 'Sevgililer Günü Hikaye Yarışması' kategorisinde, duygu89 üyesi tarafından 9 Şubat 2011 tarihinde yazılmıştır. 'ayrılık da sevdaya dahil' demiş üstad hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. [FONT=&quot]aylar sonra seni tekrar görmek,aynı masada oturup ellerini tutamamak ne acı.için acıdı mı hiç gözlerime bakınca?ne çok özlemişim dedin mi içinden?kokumu duyunca ah ben senden nasıl geçtim dedin mi?sarılmak istedin mi bana tekrar aynı eski günlerdeki gibi tutkuyla?sıcaklaığımı hissetmek istedin mi?ellerimi özledin mi?bensizliğine ağladın mı hiç?gecelerin uzadı mı hiç bensizken?güneş doğmayacak sandın mı?sessiz çığlıkların arasında boğuldun mu?içini anlatamadığın oldu mu?kimsenin seni anlamadığını düşündün mü hiç?acın hiç ağır geldi mi yüreğine?çığlık atmak haykırmak koşmak koşmak sonsuzlığa koşmak bağıra bağıra ağlamak istedin mi hiç?ıslanmak istedin mi hiç yağmur damlalarının altınta?delicesine sevdin mi sen hiç benim gibi?yandı mı yüreğin alev alev anıların arasında yandı mı?[/FONT]
    [FONT=&quot]ben yandım alev alev yandım geceler boyunca hasretinle yandım.sabahları getiremedim.sensizliğime de ağladım gecelerce yalnızlığıma da.kokunu özledim ,ellerini, sesini, sıcaklığını.arayıp bırakma beni geri dön diye haykırmayı çok istedim ama yapamadım.gururdan mı bilmem diyemedim.çığlık atmak istedim gecenin sessizliğini bir bıçak gibi yarmak istedim onu da yapamadım.ağır geldi acım hasretim taşıyamadım.içim parçalandı diyemedim kimseye anlatamadım kimse anlamadı.gözlrime baktılar acıdılar bana belki üzüldüler ama beni anlamadılar.[/FONT]
    [FONT=&quot]o gün seni tekrar görünce…kokunu duyunca…ellerin ellerime dokununca…ne bileyim…içim bi garip oldu.hadi sarıl dedim bak karşında işte o da pişman zaten hadi sarıl.bak hadi gözlerine bak kaybol yine gözlerinde.yapamadım.rüzgar usul usul kokunu getirdi burnuma ahhh nasıl yandım kokunu duydukça.ağlamak istedim gözlerine bakıp neden gittin hadi gel ben sana hazırım hadi gel seninim ben hala bıraktığın yerdeyim sendeyim demek istedim diyemedim.bi kerecik sarılabilseydim.hasretim dinseydi azıcık.gözlerime baktıın ya öyle kalalım istedim.saatlerce göz göze kalalım eskiden olduğu gibi.kulağına şarkılar fısıldıyım istedim.o en sevdiğin şarkıyı.aaaaaaaaahhhhhhhhhhh diyemedim diyemedim diyemedim…neden gitmek zorunda değildin neden neden neden gittin.o gün sonmuş meğer bilememişim.bilseydim daha sıkı sarılırdım sana sımsıkı.gitme derdim.bu gidişin dönüşü yok sevgilim gitme.eğer gidersen ellerinde gider.bu ayrılığın vuslatı yok sevgilim gitme derdim.kokunu özlerim seni özlerim sevgilim derdim.kiminle izlerin yıldızları mehtabı,kiminle beklerim güneşi kime sarılır da dans ederim geceler boyu kimin kokusuyla sarhoş olurum sevgilim.bu gidişin dönüşü yok sevgilim.kader bize oyununu oynuyor sevgilim gurbete giden dönmüyor gitme sevgilim beni bırakma ellerimi bırakma öp beni hadi öp gecelerce avuçlarının arasına sakla beni, benden vazgeçme sevgilim benden vazgeçme beni sakın unutma sevgilim beni sakın unutma...[/FONT]
    9 Şubat 2011
  2. 'ayrılık da sevdaya dahil' demiş üstad Cevapları

3. Çok Güzeldi Başarılar....:)
    10 Şubat 2011
  4. evet çok güzel olmuş başarılar
    10 Şubat 2011
  5. çok teşekkür ederim=)
    10 Şubat 2011
  6. Fena değiL..! Daha ii lerini qörDüm ama BaşarıLar ..! :tamam:
    13 Şubat 2011
soru sor

'ayrılık da sevdaya dahil' demiş üstad