Ben ona beyazı gelinlik biçtim o Bana kefen biçti...

İsimli konu WH 'Sevgililer Günü Hikaye Yarışması' kategorisinde, yasesky üyesi tarafından 12 Şubat 2011 tarihinde yazılmıştır. Ben ona beyazı gelinlik biçtim o Bana kefen biçti... hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Ben o zamanlar 19'umdaydım.Kötülüğün zerresini görmemiş fakat 1-2 ay sonra kötülüğün en babasını yâr acısıyla karşılacak ve tam 5 saat boyunca durmadan ağlayacak vesinirimi atmaya çalışacaktım.Konuma en baştan başlıyayım.Ben bir gün Merve isimli arkadaşı bir internet sitesinde buldum bulmaz olaydım.Ondan sonra onunla samimi bir arkadaşlık yaşadık ve ben artık duygularımı aktarmayı istedim ve aktardım o da beni çok seviyormuş oda konuşacakmış fakat utanmış o gün Dünya gözümde ufaldı ufaldı minicik oldu Mervem ise kocaman dünyaya değil sosuzluğa sığdıramıyordum.O gün büyük bir sevinç ve utançla geçti.Fakat bir sorun vardı o Edirne'de ben ise İstanbul'da oturuyordum :( .Fakat artık 18'imi geçmiştim ve yanına gitmeliydim çünkü onu çok seviyordum ve elini tutmak saçını sevmek ve onunla göz göze konuşmak istiyordum messenger'de kamerada konuşmaya benzemiyordu.Gittim evet gittim.O gün onunla bolbol konuştum ve babasıylada babası memurdu beni çok sevdi "-Seni sevdim oğlum arkandayım fakat kızım seni seçecek ona karışamam dedi." Olsun gine bir artı puan almıştık.O gün bir hayal gibiydi.Akşam ki otübüsü kaçırmıştım ve orada kalmaya karar almıştım.Aynı odada yatmıştık ve benim ona o gece sırnaşmamam hoşuna gitmişti bana güveni artmıştı.Neyse o gece uyumadım hep ona baktım baktım baktım ve baktım...Sabaha yarım uykuyla yola çıktım fakat arabada nereye baksam onun o yeşil gözleri vardı.Allah'a şükür sağ salim eve ulaştım.Bir ayda öyle sürdü.Bir ay sonra İstanbul'un en ucu tekirdağa 30 km İstanbul'a 24 km olan bir yere Hadımköy'e taşınmıştık.Hadımköy'le işimin arası çok uzaktı ve erken yatmam gerekiyordu çünkü sabah 06:00 da kalkıyordum ve 2:30 saat yol çekiyordum ve çok yoruluyordum.İşim nerde diye merak mı ediyorsunuz 4.Levent'teydi.Ben artık messenger'i az açmaya akşam erken uyumaya mecburdum ki ekmek parası kazanayım fakat sevgili ,yârim sen artık benimle ilgilenmiyorsun senin sevgin bana karşı azaldı artık mesaj çekmiyor ve messenger açmıyorsun diyordu mesajında ve sonunda bir kaç satır daha Bu sevgi buraya kadarmış Allah'a emanet ol diyordu.Ne diyor olum :öhh: diyordum kendime.Ne diyor yârim canımdan öte bildiğim dünaya değil sonsuza sığdıramadığım.O gece tam 5 saat ağladım :agla:. Tüm akrabalarına ulaşmaya çalıştım.Ama hiç biri telefonunu açmıyordu babasına ulaştım ben bilemem kızım bilir diyor ve bana bir tekmede o atıyordu.Evelki gün işe gitmedim çünkü gece 05:00'te yatmştım.Ve 1 saat uykuyla ben çalışamazdım.Artık facebook'a messenger'e lanet ettim ve tüm hesaplarımı kapattım.Lanet gelsin onlara.Kocaman bir ilişkiyi yıktı.Belki kısa sürdü fakat çok büyük bir ilişkiydi çok sevdim onu.Şuan şarkılarla parçalıyorum kalbimdeki ağrıyı.Şuan bunu anlatırken çok anlamsız bir boğukluk var boğazımda kahır etti beni yâr dediğim.Uğur Aslan'ın bir lafı ne güzelde uyuyor bu yâr acısına: "-Ben sana beyazı gelinlik biçtim ,Sen bana kefen....
    12 Şubat 2011
  2. Ben ona beyazı gelinlik biçtim o Bana kefen biçti... Cevapları

3. kız yazıketmiş kendine bir daha senin gibi namuslusunu zor bulur o ,,.,.,.,.,.
    19 Şubat 2011
  4. Takma böyle mesleleri hayatına bak .
    Bırak o üzülsün senin gibisini kaçırmış :tamam:
    2 Mart 2011
soru sor

Ben ona beyazı gelinlik biçtim o Bana kefen biçti...