Bu duyguyu ilk sende tatım...

İsimli konu WH 'Sevgililer Günü Hikaye Yarışması' kategorisinde, xemrahx üyesi tarafından 12 Şubat 2011 tarihinde yazılmıştır. Bu duyguyu ilk sende tatım... hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Merhabal,bu anlatacağım aşk hikayesi tamamen gerçek olup benim başıma geldi.daha henüz lise bir sınıfındaydım.herşey çok normal gidiyordu.taki ben sınıf başkan yardımcısı olup oda sınıf başkanı oluncaya kadar.gerçi ilk başlarda birşey hisetmiyordum ona karşı ama her geçen günün beni ona bağladığına ona mecbur ettiğine doğru adımlar atıyordum. ne yazik ki sınıfta çıkan bir kavgadan sonra ben başkan yardımcılığından istifa etmiştim.işte ne olduysa zaten bu istifadan sonra oldu.istifa ettikten sonra ne kadar büyük bir hata yaptığımı anlamıştım.çünkü ben yardımcıyken en azından bunu bahane ederek konuşup,sohbet edebiliyorduk.istifa eetikten sonra ona ulaşmam biraz daha zorlaşmıştı. lise bir bittikten sonra ona tam olarak aşk zincirleriyle bağlanmıştım bile. lise ikiden sonra ona ulaşmam imkansızlaşmıştı sanki çünkü artık sınıflarımız da ayrılmıştı,üstelik o sayısala bende sözel bölümüne gidiyordum.ve tabi bu arada erkeklerden ona teklifler yağıyordu tabi.ama o hiç kim olduğunu bile bilmeden hayır diyordu ben aşkla uğraşmıyorum diyordu doğru bende aşkla uğraşmıyorum ama aşk benimle çok uğraştı işte. ben bütün zorluklara rağmen kendimi ona unuturmadım lise son sınıfa kadar.aman allahım oda ne diyeceksiniz sen lise sona kadar ona sevdiğini söylemedin mi evet söyledim hemde kaç kere ama dilimle değil kalbimle,gönlümle,ruhumla,hareketlerimle,ona verdiğim güllerlerle,o güldüğünde gülmemle,ağladığında göz yaşlarımla,onu eve kadar takip edip evini öğrenmemle,gittiği yoldan giderek arkasından,geldiği yoldan gelerek arkasından,başına birşey gelir korkusuyla evine kadar takip etmemle,hastalandığında ona hap ilaç götürmekle onu sevdiğimi bin defa söyledim ama dört yıl boyunca ona keklif edemedim çünkü onu tam olarak hazır bulmuyordum.ve artık okulda son günlerimizdi nihayet dört yıllık cesareti mi toplayıp ona sevdiği mi söyledim. sınava da gireceğimiz için onu zorlamadım. dedi;ben senin beni sevdiğini biliyordum,uzaklaşmaya çalıştım yapamadım.dedi ve sana haber veririm dedi. verdiği tepkiler tamamen olumlu cevap vermesini bekletiyordu. çünkü beni gördüğünde adeta sevinçten uçucak gibiydi verdiğim küçük hediyeyi de kabul etmişti.ben tamam diyordum ve gerçektende o gün ki duyguları bir daha yaşamam imkansız sevinçten öyle bir enerji dolmuştu ki içime bir değil on sınava girsem yinede yılmam diyordum.ama ne yazık ki bu sevincim uzun sürmedi. akşam olunca bana mesaj attı ve yapamıyorum diyordu. neyi yapamıyorsun bak acelemiz yok daha üniverste var önümüzde var ne yaptıysam kararını dğiştiremedim.lise bitmişti össye girdik ben yerleştim o yerleşeme di bir yıl gine üniverstedeyken uğraştım yinede kararını değiştirmedi nasıl bir kararsa artık...
    12 Şubat 2011
  2. Bu duyguyu ilk sende tatım... Cevapları

soru sor

Bu duyguyu ilk sende tatım...