Bugatti Chiron elektrikleniyor!

İsimli konu WH 'Otomobil Genel' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 28 Temmuz 2017 tarihinde yazılmıştır. Bugatti Chiron elektrikleniyor! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  Bugatti Chiron, firmanın tek elektrikli otomobili olarak piyasaya çıkmaya hazırlanıyor...

  Bugatti, tarihinde ilk elektrikli aracı üretmeye hazırlanıyor. Yedi yıllık bir mazisi olan Chiron'un yeni modeli elektrikle donatılacak. Saatte 420 kilometre hıza erişebilen benzinli Bugatti Chiron, 100 metreyi de 2.5 saniyede katedebiliyor. Otomobilin 1479 beygir gücünde olduğunu da hatırlatmış olalım.

  Chiron'un elektrikli modelinin performası ise merak konusu olacak. Şirketin rakipleri olan McLaren, Ferrari ve Porsche de yakın dönemde hybrid atılımı yapacaklarını açıklamışlardı. Bugatti'nin bu kararında rakiplerinin atağının da etkisi olduğu söyleniyor.

  Bugatti CEO'su Wolfgang Dürheimer gelecek projeksiyonlarını çizdiği açıklamasında yeni bir modelinde ortaya çıkabileceğini ifade etti. Ancak bunun zaman alacağını ve 2024 yılını bulabileceğini söyleyen Dürheimer, bu süre zarfında Chiron üretimine devam edeceklerini kaydetti.
  28 Temmuz 2017
  #1
 2. Bugatti Chiron elektrikleniyor! Cevapları

soru sor

Bugatti Chiron elektrikleniyor!