Değermiydi Be canım

İsimli konu WH 'Sevgililer Günü Hikaye Yarışması' kategorisinde, jekoanda üyesi tarafından 25 Ocak 2011 tarihinde yazılmıştır. Değermiydi Be canım hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Ben İstanbulda Oturuyorum Üsküdara Giderken Bir kızla Karşılaştım Çok Güzeldi . ona baktıkça kalbim küt küt atıyordu kız mavi gözlü güzelmi güzeldi kızla bir an yan yana geldik biraz utandım kıza adını sordum Ve Cevap Vererek : Burçak dedi . Bende ismimi Söyledim Umut... Burçak tan Utanarak Cep Telefon Numarasını istedim verid sanki o an dünyalar benim olmuştu:agla::agla: kızla 3 4 ay gecti artık çıkıyorduk gün geldi geçti sevgililer günü oldu kız bana bir kol Saati ben ise koluma GERÇEK dövmesini yaptırdım . Kızın Ailesi İle tanıştım günler geçti geçtii.... bir gün burçağa çiçek almış evlerine gidiyordum ve bir baktım yanında erkek kol kola girmiş gidiyorlar o an kıza gösterdiğim ilgiyi hatırladım ve DEĞERMİYDİ BE GÜLÜM dedim ve onların da ilişkisi bozulmasın diyerek oradan ayrıldım . kız evime kadar gelip utanmadan beni soruyordu UMUT EVDE YOKMU . o zamanlar ankara AYDIN ÜNİVERSİTE si ne atandım ve icimden dedim ki iyiki o LANET kızdan Ayrıldım !...
    Bu Olay Gerçekten Yaşamıştır.
    Bu Olayı Ben Yaşadım.
    Siz Siz Olun Benim Halime Düşmeyin ...
    25 Ocak 2011
  2. Değermiydi Be canım Cevapları

3. alah dusurmesın kardes nedıyım ınsanoglu cıgsut emmıs ıste
    25 Ocak 2011
  4. selam
    valla arkadaşım çok üzüldüm rabbim bizii kotü nefisli insanlardan korusun inş:uzgun:
    25 Ocak 2011
  5. Kızın koluna girdiği çocuk ya akrabalarından biriyse ne olacak?
    12 Şubat 2011
  6. Sorulmaya değer bir soru ?
    Ayrıntıdan anlatsaydınız ya ?
    Ya da ne bileyim peşin hüküm bu !
    12 Şubat 2011
  7. kardeŞim beLKi Kuzeni Fln Dır ?? oLamazmı Yarqısız infaz YapmışSın Kendine Be BiLadeR.! :uzgun:
    13 Şubat 2011
  8. Ablamda Benim Koluma Girio :D
    13 Şubat 2011
  9. [sıze=5]o durumada allah düşürnesin kimseyi inş:)[/sıze]
    15 Şubat 2011
  10. aynen bende okuyunca aklıma ilk gelen akrabası olma fikriydi nasılda aceleci davranmışsın tab bize yansıttığın kadarı ile yorum yapıyoruz ancak bir sorsaydın yargısız infaz gibi bir öykü bu
    15 Şubat 2011
  11. Üzldüm arkadşım.:agla:
    Valla bende yaz yağmuruna katılıyorum bir sorsaydın ya?
    2 Mart 2011
  12. Üzücü ama Wermidon a katılıyorum
    2 Mart 2011
  13. Bencede Adminimiz doğru söylüyor aynı fikirdeyim . Bilemessin ki sevgili olduklarını .
    2 Mart 2011
  14. üzüldüm fakat çok acale karar vermişssin
    3 Mart 2011
soru sor

Değermiydi Be canım