Doğru Tesadüf...

İsimli konu WH 'Sevgililer Günü Hikaye Yarışması' kategorisinde, Alın Yazısı Tipeksi üyesi tarafından 15 Ocak 2011 tarihinde yazılmıştır. Doğru Tesadüf... hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Aralık ayının son günleri... Tesadüfen tanıştım onunla. Tek ortak yönümüz Hande Yener'di (o ana dek) başka da bir şey yoktu. (Çocuk diyorum bu hikayede ona.)
    Selamlaştık. Derin bir tanışma faslı. Devrilen cümleleri yeniden kurdum. İlk kez anlatır gibi yeniden anlattım kendimi. Ve onu dinledim, her şeyini... Unutması zor olsun diye.
    "Sevdiğin film hangisi? En sevdiğin şarkı, şiir, şair?"
    Karmaşıktı o zamanlar. Hoşlandığım kişinin (ki aslında hoşlanma değil de gereksiz bir heves olduğunu sonra anladım) başkasıyla bir ilişkiye başlaması ile kalbime derin bir acı saplanmıştı. Zaten çoğu şeyi ilk onunla paylaştım, beni dinleyen çocukla. Sakinleştirdi beni, dünya birbirini kırarken o sevgisiyle beni iyileştirmeyi denedi... Yaptı. Kalbimin kapıları kapanıyordu, o affediyordu sanki.
    Uzattı ellerini. İçine çekti beni, nefes gibi.
    Kurtardı beni.
    Her gün daha da mükemmelleşiyordu, o tatlı yüzü, gözleri ruhumdaki boşlukları doldurmaya başlamıştı.
    DNA gibi tamamlarken o beni, bağlıyordu kendine ayrıca. Sır ondaydı, ben ona ulaştığımda çözülecekti sanki. Zaten kendine çekiyordu beni, enerjisine kilitlenmiştim. Yavaş yavaş beynime aşk doluyordu aslında, biliyordum.
    Onun da beni sevdiğine bir gram şüphem yoktu, korkuyordum ama. Onu bırakmaya dayanamazdım belki.
    Duramadım. Internet üzerinden biten sohbetin ardından şunları yazdım:

"Seni ÖZLEDİM. Offline olduğun an başlayan bu yoğunluk anında çığdan da beter büyüdü. Seni ÖZLEDİM, hem de ÇOK.
    Bana "seni seviyorum" demen bana aşırı mutluluk veriyor. Yolladığın öpücükleri kalbimde saklıyorum. Daha iyi bir yer bulursam oraya saklayacağım.
    Telefonunun kırılması UMRUMDA DEĞİL, orada olduğunu ve beni düşündüğünü bilmek beni mutluluktan uçuruyor."

Ardından birkaç mesaj daha... Duramıyordum, saatlerimi ona harcadım. Mutluluk vardı içimde, korkuyla harmanlanmış egzotik bir mutluluk. Resmine ne kadar baktım ben de bilmiyorum efenim.
    Telefonunu kırmıştı. Bu da onunla görüşmemizi engelliyordu tabii. Ama kırma sebebi çok ilginçti:
    "Kırdım çünkü şarjı bitti, seninle konuşamayacağım diye sinir oldum (daha iyi olduğu söylenemez ama:) ) tamir olursa yaptırırım artık :P"
    Tatlı bir sarhoşluk yaşıyorduk, içmeden... Ve içimden şunu dedim:
    "Kolay iç beni, benim için, sarhoş dünya!"
    Kalbim daha hızlı atıyordu (tahmin edersiniz ki) bir insan bu kadar tatlı olabilir miydi?

Ve beynim o tarihi kazıdı kalbime: 7 Ocak. Evet 9 gün önce.
    Özetle ben aşığım...
    15 Ocak 2011
  2. Doğru Tesadüf... Cevapları

3. Emeğine Sağlık Başarılar ..
    15 Ocak 2011
  4. Devamm eder be kanka bu aşk .. :)
    15 Ocak 2011
  5. Spaz Yapıcak Cikinmi Olucak :D
    16 Ocak 2011
  6. Sağ ol :)

Sen dersen kesin devam eder :)

Bilmem :D
    16 Ocak 2011
  7. Vay vay vay bizim cani testereye de bakın, meğer neler de biliyormuş.. :D "Aşığım" durumların hayırlı olsun azizim. ;)
    Yarışmada da başarılar... :bravo:
    16 Ocak 2011
  8. 16 Ocak 2011
  9. güzel.. Hayırlı olsun;)

Başarılar
    17 Ocak 2011
  10. YλяCλη

YλяCλη Yönetici

Hadi bakalım buda güzeldi basarılar dilerim.:tamam:
    17 Ocak 2011
  11. Emeğine sağlık güzel

Bir tutku bile bazen hayatımızı değiştirmeye ve bizi mutlu etmeye yetebilir.
    birileri gelir hayatımızı zehir zembelek eder haslında isyan ederiz yaşama
    birileri gelir hayatımıza öyle bir mutluluk katar hiç gitmesini istemeyiz.
    19 Ocak 2011
  12. Vallahi öyle! :)
    19 Ocak 2011
  13. oyumu kullandım başarılar ulaş :D
    18 Şubat 2011
soru sor

Doğru Tesadüf...