En Güzel Karne hediyesi: Elite 8 Tablet

İsimli konu WH 'Network ve İnternet' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 25 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. En Güzel Karne hediyesi: Elite 8 Tablet hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Yüksek kalite ve performanstaki teknolojik ürünleri en uygun fiyatlara tüketicilerle buluşturan Hometech, Elite 8 tableti cazip fiyatla size sunuyor.

  Hometech’in gözde tableti Elite 8, karne hediyesi için vazgeçilmez bir seçenek olarak tüm öğrencilerin beğenisine sunuluyor.

  Aileniz ve arkadaşlarınızla kış tatilinin keyfini bol bol çıkarırken en özel ve eğlenceli anlarınızı kaydedebileceğiniz 5mp yüksek kamera çözünürlüğüne sahip Elite 8, yüksek kalitede fotoğraf ve video çekebilmenizi sağlayacak. Micro HDMI girişi sayesinde tabletiniz üzerindeki ekran görüntüsünü HDMI kablosu aracılığıyla tv ya da projeksiyon ekranına yüksek ses ve görüntü kalitesiyle aktarıp en sevdiğiniz dizi ve filmleri kolaylıkla izleyebileceksiniz.

  16 gb dahili hafıza ile yüksek depolama alanına sahip Elite 8, yüksek boyutlu dosya ve uygulamaları kolaylıkla hafızasına alabildiği gibi hafıza kartı ile harici olarak 64 gblık bir depolama alanına da imkan sağlıyor. Böylece istediğiniz kadar müzik, video ve resim yükleyebileceksiniz.

  Dört çekirdekli intel atom işlemci ve 2 gb ddr3 ram kombinasyonu sayesinde aynı anda birden fazla uygulama arasında hızlı geçişler yapabilen Elite 8 ile tatil keyfini en sevdiğiniz oyunları oynayarak çıkarın.
  www.hometech.com.tr adresinde ve Teknosa, Bimeks, Media Markt gibi Türkiye’nin seçkin perakende noktalarında satışa sunulan Elite 8, şık bir hediye alternatifi olacak.
  25 Ocak 2017
  #1
 2. En Güzel Karne hediyesi: Elite 8 Tablet Cevapları

soru sor

En Güzel Karne hediyesi: Elite 8 Tablet