Foruma Veda Edenler Buraya

İsimli konu WH 'Site & Forum Hakkında' kategorisinde, Wermidon üyesi tarafından 2 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır. Foruma Veda Edenler Buraya hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Forumdan herhangi bir nedenden dolayı yada nedensiz olaran ayrılmak isteyenler bu konu altında vedasını etsin ve helalliğini alsın.Forum içinde herhangi bir yere konu açanların üyeliği banlanacak, konusu silinecek ve vedalaşmasına izin verilmeyecektir.

Gidenlere de Webhattı adına verdiği emeklerden ötürü teşekkür ederiz...
    2 Nisan 2011
  2. Foruma Veda Edenler Buraya Cevapları

3. Arkadaslar bu forumda bircok paylasımım oldu yararlı yararsız ancak bir sebepten dolayı foruma programlama veda ediyorum üzerimde hakkı olan helal etsin.
    2 Nisan 2011
  4. Buradan gidenler bir daha dönemez gibisinden bir mesaj mı almalıyız acaba :D
    2 Nisan 2011
  5. :d :d:d .....
    2 Nisan 2011
  6. Hayır önüne gelen gidiyorum diye forumda konu açıyor.Bu durumdan benim gibi üyelerde rahatsızlık duyduğu için tek bir konu altında veda edilmesini uygun gördüm.Ayrıca ne sebeple olursa olsun forumdan ayrılan üye istediği zaman tekrar geri dönebilir.Kimse de karışamaz.

serseriwarior isimli arkadaşımızın banlanma sebebi de forumu bırakıyor diye imzasında reklam yapmaya başlaması oldu.Başka sitenin reklamını yaptığı için banlanmıştır.
    2 Nisan 2011
  7. İyi düşünmüşsünüz adminim..Bakalım 3-4 güne yazarlar
    2 Nisan 2011
  8. "...Gripin..."

"...Gripin..." Yönetici

Burda Biz Bir Aileyiz.

Kalana Git Gidene de Kal Demeyiz.Bu Aralar Herkes Konu Açıyor Whye Veda Ediyor.Hepsi Konu Açıyor Vedalaşıyor.Adminim Güzel Düşünmüş En Güzeli Sabit Bir Konu Altından Vedalaşmalarını Sağlamak.

Gidenlere Verdikleri Emeklerden Dolayı Teşekür Ederiz.

İyi Forumlar...
    2 Nisan 2011
  9. Anladım, benim yanlış anlamamdan oldu o soru :)
    Mantıklı bir konu olmuş, gidenleri de en kısa sürede geri bekliyoruz.
    2 Nisan 2011
  10. "...Gripin..."

"...Gripin..." Yönetici

Bütün Mesajlar Silinmiştir.

Bundan Sonra Tartışma Ortamı Yaratacak Mesaj Yazanların Mesajları Silinecektir.
    2 Nisan 2011
  11. ßana da hakkınızı helal edin 1 hafta giremeyebilirim:D:D
    Dalga geçmeyin ama bana çok uzun geliyor bir hafta Sınavlarım varda :tongue:
    :elf: :yu:
    3 Nisan 2011
  12. Bende 1 kaç hafta giremeye bilirim sınavlar var benim de :blush:
    3 Nisan 2011
  13. Arkadaşlar İşim dolayısıyla Almanyaya gidiyorum.Çok yoğun olacağım için wh ye giremeyeceğim hakkınızı helal edin
    11 Nisan 2011
  14. "...Gripin..."

"...Gripin..." Yönetici

Sanırım Konu Tam Anlaşılmamış...

Forumdan Temelli Ayıranlar Buraya Yazarlarsa Daha İyi Olacak...

Ayrıca 1 hafta için belli bir süre için Ayrılacakların Yazmasına Bana Göre Gerek Yok.
    11 Nisan 2011
  15. sana katılıyorum ø ÁρσŁŁση ø
    20 Nisan 2011
  16. bende veda edenlerdenim byee be4n birsürü forum sitesine üye oldum böle birşey görmedimmmmmmm
    21 Nisan 2011
  17. sen daha başlamamışsınki veda ediyorsun...
    24 Nisan 2011
  18. ilk ben veda edeyim bari XD
    arkadaşlar şaka bir yanada kimse veda etmesin kol kırılır gen içinde kalır biz burada bir aileyiz küskünlüklerimizde olur sevinçlerimizde bir bunları aşamıyorsak bizlere çok yazık insan annesine babasına abisine ablasına kardeşine ne kadar ayrı kalabilir burada tememnim kimse gitmesin vedalar bize göre degil
    24 Nisan 2011

19. sana katılıyorum kafkas67
    24 Nisan 2011
  20. Arkadaslar bu forumda bircok paylasımım oldu yararlı yararsız ancak bir sebepten dolayı foruma programlama veda ediyorum üzerimde hakkı olan helal etsin.
    ELVEDA
    28 Nisan 2011
  21. Helal olsun da niye ayrılıyorsun ?
    28 Nisan 2011
soru sor

Foruma Veda Edenler Buraya