Foruma Veda Edenler Buraya

İsimli konu WH 'Site & Forum Hakkında' kategorisinde, Wermidon üyesi tarafından 2 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır.

1. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

Seni hic unuturmuyuz canim benim sen bizim her şeyimissin
    15 Aralık 2011
  2. vayy be giden gidiyor.
    15 Aralık 2011
  3. Hadi Bende gidiyom............
    15 Aralık 2011
  4. Sen yenı geldın :D
    15 Aralık 2011
  5. Gidiyom........ :D XD :) :D :hehehe:
    16 Aralık 2011
  6. Tekrar aranıza geldim :) Nasıl oldu bilemiyorum ama bilgisayarı yaptırabildik gerçekten dualarınız kabul oldu diyebilirim :) Aranızda tekrar olmakdan çok büyük mutluluk yasıyorum :) Bazılarınızın nicki değişmiş tanıyamadım :)
    7 Ocak 2012

7. Tekrardan aramıza h.g. :-)
    7 Ocak 2012
  8. Hoşbuldum teşekkür ederim ;)
    7 Ocak 2012
  9. YλяCλη

YλяCλη Yönetici

oooooww kim gelmiiiişş ,, Muhammet Kardeşim gelmiş..Hoşgeldinn.Arayı açma birdaha bak o kadar dua ettik senin için. (:-) :bravo: vay be world_power geri döndüüüüüüü :yuppi: :yuppi:
    7 Ocak 2012
  10. Eyv. Yanki kardeşim senin burda olduğuna çok sevindim buraya geldiğimde bazı arkadaşlarımın yerinde olmayabilir diye üzülüyordum sen hala burdasın inşallah diğerleri de burdadır :yuppi: Arayı açmamaya dikkat edicem bilgisayarıma iyi bakıcam kuş sütüyle besliycem :D Sizlerin dualarıyla oldu imkansız gibi bişeydi bozuk bilgisayarı götürdük tüm parçalar sağlam çıktı nasıl oldu anlamadım :D Efsane geri döndü :D
    7 Ocak 2012
  11. YλяCλη

YλяCλη Yönetici

haydi hayırlısı diyelim. (:-) :)
    7 Ocak 2012
  12. hey arkadaşlar sizler ne yaptınız döndünüzmü malum bende pek uğrayamıyorum bir yoklamamı yapsak ne bu aralar :)
    15 Ocak 2012
  13. Evet ablacım ben döndüm :-)
    15 Ocak 2012
  14. süper hernekadar kotam çok az kaldıysada arada giriyorum bende hoşgeldin ;)
    15 Ocak 2012
  15. Hoşbuldum :-) Kotan kaç GB ?
    15 Ocak 2012
  16. kotam 4GB..................
    15 Ocak 2012
  17. Azmış yav :uzgun:
    15 Ocak 2012
  18. evet hiç bir şey yapamıyorum zaten şimdiden doldu sayılır malum çocuklardan ayrıyım onlarla görüşmekle doluyor zaten :uzgun:
    16 Ocak 2012
  19. Bende uzun bir süre yoktum , malum pc çökünce.Ama artık aranızdayım çok mutluyum :) site değişmiş. herkezin nick ler fln..bir yandan gzl bir yandanda eski webhattı nı çok özledim :D Nerede murat nerede ekrem :D
    5 Şubat 2012
  20. ziki

ziki Yönetici

Yenide hoş geldin :)
    5 Şubat 2012
soru sor

Foruma Veda Edenler Buraya