Foruma Veda Edenler Buraya

İsimli konu WH 'Site & Forum Hakkında' kategorisinde, Wermidon üyesi tarafından 2 Nisan 2011 tarihinde yazılmıştır.

1. ekrem abi bayadır yok sınavlarından dolayı o gelır burat ta ara sıra gelıyor ıste yolu düşüyor :D
    5 Şubat 2012

2. Hoşçakal ... :( Reel de başarılar...
    31 Mart 2012
  3. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

Hoscakal Kardesim ....
    1 Nisan 2012

4. Nedense bu vedalara alışamıyorum ben neden tamamen veda eder bir insan diyorum cevap bulamıyorum
    elbette tercih meselesi herkesin seçimlerine saygı duymakla beraber alıştığmız sevdiğimiz kardeşlerimizle veda etmek istemiyorum
    konu şayet internetsiz kalma durumuysa diyecek birşey yok tabii ama oda geçici bir süre olur sonra çözülür herkesin özeli bilmeyiz tabi haklı gerekçen vardır sevgili marleyscats arada uğrar belki bir selam verirsin sağlığından sıhhatinden haberimiz olur kendine iyi bak Allaha emanet ol tüm hedeflerine ulaşıp mutlu yaşa inşaallah seni seviyoruz hoşçakal ;)
    1 Nisan 2012
  5. Sonuna kadar katılıyorum. :tamam:
    1 Nisan 2012
  6. Arkadaşlar Ben 2 günlüğüne forumda fazla takılamıcam malesef :( Demirpark AVM'de arkadaşlarımız ve değerli öğretmenimle sergim var. Hatta şu anda Gold Bilgisayar'ın internetinden veda ediyorum. Umarım beni unutmassınız. Hadi görüşürüz.
    12 Nisan 2012
  7. Unutmayız :)
    12 Nisan 2012
  8. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

unutmayiz seni:)
    12 Nisan 2012
  9. Teşekkürler. Şimdi duygulandım. :(
    12 Nisan 2012
  10. "...Gripin..."

"...Gripin..." Yönetici

Zonguldaktamısınız Acaba Demirpark dedinizde :)
    13 Nisan 2012
  11. [QUOTE="...Gripin...";3304080]Zonguldaktamısınız Acaba Demirpark dedinizde :)[/QUOTE]

Evet ;) Sizin de bir bağınız mı var acaba ?
    14 Nisan 2012
  12. "...Gripin..."

"...Gripin..." Yönetici

Karaelmas Üniversitesinde Öğrenciyim Bende :)
    14 Nisan 2012
  13. [QUOTE="...Gripin...";3304264]Karaelmas Üniversitesinde Öğrenciyim Bende :)[/QUOTE]

Bende oralarda oturuyorum.
    15 Nisan 2012
  14. "...Gripin..."

"...Gripin..." Yönetici

İncivez, Site,Terminal Hangi Semtte Oturuyorsun sen ...
    15 Nisan 2012
  15. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

Bende devrekliyim :) hemseriyiz:tamam:
    16 Nisan 2012
  16. Ben incivez de oturuyorum Karaelmas Üni'nin yanındaki Zonguldak İlköğretim Okul'unda öğrenciyim.
    16 Nisan 2012
  17. "...Gripin..."

"...Gripin..." Yönetici

Hemen Hemen Hergün Önünden Geçiyorum Orasının :)
    Bende Bu Sene Kozludayım Hazırlık Kampüsünde:)
    16 Nisan 2012
  18. ziki

ziki Yönetici

Bülent Ecevit üniversitesi değil mi artık orası:) Bugün ordan hocalar geldi bizim buraya. Panel verdiler:)
    16 Nisan 2012
  19. "...Gripin..."

"...Gripin..." Yönetici

​Öyle Olarak Değişti Ama Çarşamba Günü Eylem Var Merkez Kampüste Üniversitemizin Adıyla Uğraşmasınlar Zonguldak Denince Akla Karaelmas Gelir Bülent Ecevitte ne ya?:)
    16 Nisan 2012
  20. Hahah Güzel:)
    16 Nisan 2012
soru sor

Foruma Veda Edenler Buraya