Fotoğrafçılık Kursu Fiyatlarını Belirleyen Faktörler

İsimli konu WH 'Site & Forum Hakkında' kategorisinde, fotografegitimi üyesi tarafından 10 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır. Fotoğrafçılık Kursu Fiyatlarını Belirleyen Faktörler hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Uzmanlar Uyarıyor! Fotoğraf Eğitiminde Ucuz Fiyat Verenlere Dikkat!

  Sonbaharın gelmesiyle birlikte hobi kursları arttı. Özellikle fotoğrafçılık kursu son yılların en gözde eğitimi olmaya başladı. Yeteneklerini geliştirmek ve hobisini mesleğe çevirmek isteyen herkes kursların yolunu tuttu.

  Her geçen gün daha çok kişi tarafından ilgi gören fotoğrafçılık, açılan kurslar ile her yerden insana ulaşmaya başladı. Kurs sektöründe düşük fiyat vererek eğitim almanızı sağlayan merkezlerin sayısı da oldukça fazlalaştı. Ancak uzmanlar ucuz kursların eğitim kalitelerinin düşük olduğu konusunda uyarıda bulunuyor.

  400 TL’nin Altındaki Kurslara Dikkat!
  Haftada en az 2 buçuk saat ve 5 hafta sürmesi gereken bir eğitimin 400 TL altında olması mantıksız olacaktır. Emeğinizi, zamanınızı ve paranızı boşa harcamak istiyorsanız yıllarını fotoğrafçılığa vermiş profesyonellerin ve eğitimcilerin uyarısına kulak verin ve 400 TL altındaki kurslara gitmeyin.

  [​IMG]
  400 TL altı fiyat veren kurslar:

  • Deneyimsiz fotoğrafçılar,
  • İlgisiz yöneticiler,
  • Merdiven altı tabir edilen sınıflar,
  • Kalitesiz eğitim programları,
  • Uygulama yapılmayan dersler,
  • Geleceği olmayan bir kurs merkezi olarak emeğinizi boşa harcamanıza neden olacaktır.

  İyi bir fotoğrafçılık eğitimi almak istiyorsanız; ücretten önce alacağınız eğitimin kalitesine, eğitmeninin deneyimine ve kurs imkanlarına dikkat etmelisiniz. Fotoğrafçılık kursunun:

  • Birden fazla lokasyonda eğitim vermesi,
  • Sertifika veriyor olması,
  • Uluslararası eğitim programları,
  • Profesyonel fotoğrafçı eğitmenlerle çalışması,
  • Konforlu derslikleri,
  • Özel ders imkanları,
  • Ekipman çeşitliliği,
  • Uygulamalı eğitim prensibi,
  • Fotoğrafçılık gezileri düzenliyor olması kaliteli eğitim alacağınızın göstergesi olmaktadır.

  [​IMG]

  Düşük fiyatlarla ancak amatör bir eğitim alır, zamanınızı boşa harcarsınız…

  Kurs Fiyatlarını Eğitim İçerikleri Belirliyor!

  Fotoğrafçılık kursları fiyatlarını genel olarak verdikleri eğitim içeriğinin kalitesine göre belirliyor. Dolayısıyla kurs fiyatlarından nasıl bir eğitim alacağınızı anlamış oluyorsunuz. Ucuz kurslar; birkaç temel konudan bahsederek ve bir çekim etkinliği düzenleyerek iyi eğitim verdikleri konusunda sizi yanıltabiliyorlar.
  Fotoğrafçılık eğitimi ISO’dan ve diyaframdan oluşmuyor sadece. Uzmanların önerdiği kaliteli kurslara gittiğinizde; tüm fotoğraf makinelerine hakim olacak teknik ve pratik bilgilere, objektif türlerine, ışık ve pozlamaya, enstantaneye, film türlerine, flaşa, ekipmanlara, çekim tekniklerine ve Photoshop’a hakim oluyorsunuz.

  Türkiye’nin En İyi Fotoğrafçılık Kursları

  Türkiye’de en iyi fotoğrafçılık kursları verdikleri eğitim ve eğitmenlerinin profesyonellikleriyle adlarından söz ettiriyor. İstanbul’da 5 lokasyonda (Bakırköy, Taksim, Beylikdüzü, Kadıköy ve Kağıthane) eğitim veren Foto Life Akademi sektörün nabzını tutuyor. ) Temel ve İleri Fotoğraf Eğitimlerinin dışında Akademik Fotoğrafçılık, Moda, Düğün, Doğum, Portre, Ürün Fotoğrafçılığı ile birlikte 31 dalda profesyonel eğitim imkanı sunuyor. Yurt içi ve yurt dışı fotoğraf gezileri, kişi ve kurumlara özel ders seçenekleriyle fotoğrafçılık kursu anlayışını tamamen değiştiriyor.
  Ankara’da AFSAD, Ankara Sanat Odası ve Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu kurs ve atölyeleriyle eğitim imkanları sunarken; İzmir’de ise IFOD ve Ege Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği kaliteli eğitimler veriyor.
  Detaylı bilgi için: www.fotografcilikkurslari.net/fotografcilik-kursu-fiyatlarini-belirleyen-faktorler adresini ziyaret edebilir, size en yakın fotoğrafçılık kursları ile iletişime geçerek içinizdeki fotoğrafçıyı ortaya çıkarabilirsiniz…
  10 Ekim 2016
  #1
 2. Fotoğrafçılık Kursu Fiyatlarını Belirleyen Faktörler Cevapları

 3. Rapsodi sanat, sanata yeni bir anlayış getirmek için çalışan eğlenceli öğretici bir sanat merkezidir. Rapsodi sanat bünyesinde gitar kursu,keman kursu, piyano kursu, çello kursu, fotoğraf kursu, resim kursu, bağlama kursu ve çok daha fazlası verilmektedir. 2015 yılı ekim ayından itibaren bucada hizmet veren kursumuz, müzik çalışmalarına aktif olarak devam etmektedir.


  Buca ve İzmir tamamen yeni bir sanat anlayışı ile tanışacak. Güvenilir, samimi, profesyonel ve eğlenceli bir bakış açısı ile yepyeni bir sanat eğitimine hazır olmalısınız. Sanat ile ilgili hangi dalda eğitim görmek istiyorsanız ve hangi yaş da olursanız olun bizimle artık çok kolay olacak. Ücretsiz Deneme Derslerimiz için 0533 014 23 94 ü arayabilirsiniz.


  [​IMG]


  Diğer Kurslarımız;

  Bateri Kursu İzmir

  Klarnet Kursu

  Yan Flüt Kursu

  Tiyatro Kursu

  Şan Dersi

  Saksafon Kursu İzmir

  Ney Kursu
  18 Ocak 2017 20:40
  #2
 4. Resim eğitimi İzmir, karakalem desen çalışmalarıyla başlar. Burada öncelikler kalemi doğru tutuş ve kullanımı öğretilir. Sonra, model aldığımız bir objeyi, kâğıt üzerine en doğru biçimiyle aktarma, çizgideki ton değerleri ve perspektif bilgileri verilir. Bu çalışmalar, ders saatleri dışında ne kadar çok tekrarlanır ve eskiz çizimler yapılırsa, doğru görme ve kâğıda doğru aktarma işi o kadar çabuk olur.
  Yazının Devamı için http://resimkurslariizmir.com/ne-kadar-zamanda-resim-cizmeyi-ogrenebilirim/
  18 Ocak 2017 20:41
  #3
soru sor

Fotoğrafçılık Kursu Fiyatlarını Belirleyen Faktörler