Gönlümün son baharı...!

İsimli konu WH 'Sevgililer Günü Hikaye Yarışması' kategorisinde, wormwood3 üyesi tarafından 12 Şubat 2011 tarihinde yazılmıştır. Gönlümün son baharı...! hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Arkadaslar hikayeme başlamadan önce şunu söylüyorum bu hikaye yaşadığım en güzel ve en kötü hikayelerin birbirine bağlılığını insan hayatı nasıl güzel giderken kötüleştiğini anlatıyor kendi üslubumla , kalbimle , sevgimle siz değerli can yoldaşlarımla paylaşıyorum.????:

İlk baştan sunu belirteyim maddiyat önemli bir şeydir ama bir teşşekkürden daha önemli ne olabilir ki? Sizin yapacağınız ağzınızdan cıkan bir kelime Binlerce liraya bedeldir benim için.

------------

Bir ilk bahar günüydü piknik yapmaya , doğayla iç içe olmaya gitmiştim , yine çiçeklerin o güzel görüntüsü ve arıların o vızıltıları adeta gönlüm bir cennette gibi hissetti kendini. Ama o cenneti aslında ben cok uzaklarda aramışım.Sınıf arkadasım olan bir kız arkadasım var adı Cansu o benim icin iyi bir arkadaşdı fazla dikkatimi cekmeyen bi kızdı okula türbanlı bir şekilde geliyordu işde , şimdi diyebilirsiniz türban okullarda yasak bizim okulda yasaklar sadece aşk ve sevgi üzerineydi o zamanlar.Bu kızda bu sefer bir değişiklik vardı gözlerimi o saçlarından alamıyordum , Bu cennetin içinde bir melek varmış ve ben yeni farkına varmışdım.Sonra okuldan ve bu gelip geçici hayattan bahsettik , aslında tam da zamanıydı isdediğim sözleri söylemenin ve yerden o güzel gönlümün güllerinden bir tane aldım ve hemen söze girdim o kelimeler hala aklımda kalmış.Ben seni bir arkadaş olarak görüyordum ama sen bana gönderilmiş bu cennet dünyada bir melekmişsin artık sana nefesin kadar yakın olmak istiyorum.
    Kız hemen söze girdi ve aynen şöyle dedi uzun zamandır bende sendeki o yakışıklılığa bakıyorum ama ailemden ötürü türban kullanıyorum.Sen beni bir köylü kızıyım diye sevmessin , kendimi küçük düşürmeyeyim diye söylemedim dedi. Ardından benim o solmuş yanağıma bir buse kondurdu o konan buse sönmüş yanağımı alevlendirerek adeta beni benden aldı.Kızla 2 saat güzel vakit geçirdik Kah güldük , Kah eğlendik. Ama kız bir şey daha söyledi ve adeta bu beni bitirmişti Kız dediki , Ben aslında kanserim ve beni bu içten içe bitiren hastalıkdan bir gün öleceğim isdersen sen bana fazla bağlanma bir gün senin meleğin uçup gidecek.
    Ben bu sözün ardından adeta ölmüştüm o cehennem bir cennet olmuşdu ama kızın moralini bozmassam berki hastalığı yenebiliriz diye düşündüm ve hemen konuyu değiştirdim.Bı kızla ilişkimizin ilk ayı bitmişdi ve yine o güzel yerde buluşmuştuk kız bana bir haber verdi ve ben sevinçden havalara uçmuşdum adeta gökde uçan bir kuş kadar sevinçliydim.O haber ise doktoruma gittim bu gün sabahdan ve bana bir mucizenin gerçekleştiğini söyledi artık kanser değilim bu hastalığı senin o güzel sevgin ve yüzündeki ışıltı sayesinde yendim aslında beraber yendik dedi ve ben hemen kıza güzel sözlerle devam ettim artık ölüm bizi ayırıncaya kadar beraber olmaya söz vermiştik ve ilişkimizin uzun yıllar gerçekleşeceğini söylemiştik.????:

İlişkimiz yaklaşık 3 ay falan olmusdu son bahar ayına girmiştik ve onu son kez o cennete yere çağırmışdım.Yine mangallar yandı sadece 2 miz ortada 2 kişi olsada tek bir yürekdi bizimkisi. Ve bir anda öksürükle yere düşdü ben bayıldığını zannettim ve hemen ambulansla hastaneye getirdik ve aileside geldi ama son bir söz beni bitirmişdi ''hastayı kaybettik'' bu söz ile adeta ben kendimi kaybetmiştim.Ama nasıl olur diye arasdırdım ailesi ilk önce benim üstüme yürüdü sen öldürdün diye. Ama ben olayları samimiyetle anlatınca inandılar bana.Meleğim artık uçmuşdu artık ayakda duracak eve gidecek halim kalmamışdı.Kızın kanserden öldüğü tespit edilmiş , aslında kız kansermiş ama ben üzülmeyeyim diye hastalık geçdi demiş... İlişkimizin bir yalanı oldugunu ölünce öğrendim...

Artık o ilk bahar Tanışdığım o melek ile Son bahar ayında vedalaşmışdık ve O kız Benim gönlümün Son baharıydı.''

-Samed Yıldırım-

10 dakika süre sonraki ekleme :

arkadaslar yazıda aslında gec kalınmadı konuyu yanlıs yere acmısım alt forum varmıs ben direk acdım da 10 dk gibi gecikme oldu gerekli kontrolleri yapıp onaylayıp yarısmaya sokararsanız sevinirim.
    12 Şubat 2011
  2. Gönlümün son baharı...! Cevapları

3. diğer arkadaslarınkinden daha güzel +1 puan benden
    13 Şubat 2011
  4. wws

wws

güzel bir calısma oyum size
    13 Şubat 2011
  5. bu hikaye varken başka bir hikayenin seçilmesi biraz saçma olur resmen bir yazar yazmıs gibi duruyor.. mükemmel
    13 Şubat 2011
  6. tebrik ederim kardesim güzel konu +1 de benden gelsin
    13 Şubat 2011
  7. güzel cok cok güzel değil ama puanlamaya değer.. konunun başlıgı sadece cok yaratıcı olmus bu yüzden 5 veriyorum
    13 Şubat 2011
  8. sizin yazar oldugunuzu duydum doğrumu bu arada konu cok güzel.
    13 Şubat 2011
soru sor

Gönlümün son baharı...!