Haziran 2012 Kova Burcu Yorumu

İsimli konu WH 'Kova' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 25 Mayıs 2012 tarihinde yazılmıştır. Haziran 2012 Kova Burcu Yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Haziran ayına parasal konular ön planda olarak başlayacaksınız sevgili kovalar Ödemeler, bankada yapılacak işleriniz sizi meşgul edebilir Aile hayatınızdaki konuşmalar sayesinde kafanızda sorun yaptığınız veya büyüttüğünüz konuların aydınlandığına şahit olabilirsiniz Bu ay genel olarak, kendi hayatınızda değiştirmek istediğiniz konu ve olaylara odaklanabilirsiniz Bazı şeyleri kolay hissedecek ve bu hisleriniz sayesinde kolay karar vereceksiniz
    Ortaklaşa işlerinizde çözüm için başkalarından yardım alabilirsiniz Venüs sizin aşk evinizde durmaya başlayacak Çocuklarınızla ilgili konular, yaratıcılığa dayalı işleriniz bu dönem zorlanabilir Aşk hayatınızda tamamlanmamış konular su üstüne çıkabilir, aşık olduğunuz insanla fikir ayrılıkları yaşayabilirsinizGeçmiş dönem aşklarınızda temizlik zamanı, özür dilemek, ilişkilerinizi onarmak ve tamamlamak için geçmiş dönemden aşık olduğunuz insanlarla yeniden bir araya gelebilirsiniz

Aynı anda iki kişi arasındaysanız, bu dönemi iyi gözlemlemeli, önemli kararlar için venüsün düzelmesini beklemelisiniz Yine bu gerilemeden, ev ve aile hayatınız, dış ortamlarınız, seyahat, eğitim, hukuk alanlarınız etkilenecek Bu alanlarda önemli işlere kalkışmayın Seyahat veya eğitim alanlarınızda karşılaşacağınız insanlar, ilişki içine gireceğiniz kişiler hayatınızda kalıcı ve uzun soluklu olabilir Yine de bu kişilerden ilişkilere dair bir şeyler öğreneceğinizi unutmadan yolunuza devam etmelisiniz

19 Haziran tarihinde yakın çevre alanlarınız devrede olurken, eviniz ve ailenize kanalize olacaksınız Bu bir ay boyunca aşk, eğlence veya çocuklarla ilgili konularda kendinizi göstermeye başlayacaksınızYaratıcılığınızı geliştirecek konulara eğiliminiz artabilir Aşk hayatınız alevleniyor sevgili kovalar, venüsün gerilediğini aklınızdan çıkarmayın
    25 Mayıs 2012
  2. Haziran 2012 Kova Burcu Yorumu Cevapları

soru sor

Haziran 2012 Kova Burcu Yorumu