Kararmış sevdalar

İsimli konu WH 'Sevgililer Günü Hikaye Yarışması' kategorisinde, FARAKLİT üyesi tarafından 10 Şubat 2011 tarihinde yazılmıştır.

1. süper yazmışsınız ne diyeyimki..kelimeleriniz beni derinden etkiledi..su gibi akıcı anlatımınız..yazdıklarınız bir ömre bedel..gözlerim doldu...yağmaya hazır kara bulutlar gibi..yeni yazılarınızı bekliyorum saygılarımla.
    12 Şubat 2011
  2. ben ve yanımda bulunan 6 arkadaşım adına sizleri tebrik ederım.harikasınız...
    12 Şubat 2011
  3. çok beğendim 5 yıldızdan fazlasını hakediyor hikayeniz..devamı inşallah olur bekliyorum
    12 Şubat 2011
  4. küçük dünyamı şenlendirdiğiniz için teşekkür ederim,değer verip okumuş olduğunuz için ve
    bana yaşadığımı hissettirdiğiniz için ALLAH sizden razı olsun..
    12 Şubat 2011
  5. hikayenizdeki uslup ve içerik birbirini gölgelemeden çok güzel uyum sağlamış tebrikler
    12 Şubat 2011
  6. Muhteşem bir kalemden çıkan muhteşem sözcükler... Ve hepsinden daha muhteşem olan yarım kalan, tammalanması ötelere bırakılan büyük AŞK! Bu büyük acı ancak bu kadar güzel dillendirilebilirdi.... Gönülden tebrik ederim... Yüreğinize, kaleminize sağlık..:bravo:
    12 Şubat 2011
  7. Hello..Im American...and my husband is turkish...I was reading in this forum recommended by a friend and I LOVE YOUR STORY...!!!!! Its the best..how sweet and pure.
    I hope you publish many stories for the world to read. Times like this people forget the power of literature..I kınow because Im a teacher. Love your work..Please post more in the future.
    sorry about this english message although I can read turkish...my writing skills are weak....I hope you understand....Good Luck:D
    12 Şubat 2011
  8. :bravo::bravo::bravo:
    12 Şubat 2011
  9. very nice to read your sweet comments.ı will be trying to publish my stories as soon as possible for
    the world ,for my lovely readers..my best regards
    12 Şubat 2011
  10. :bravo::bravo: Çok güzel gerçekten muhakkak yazılarınıza devam etmelisiniz... :tamam:
    12 Şubat 2011
  11. :agla:'Ölüp gitsem de yine de gücüm kalacak, seni beklemeye!..' çooookkk güzell...
    12 Şubat 2011
  12. hiç tükenmeyen tüketilmeyen bir aşk,yüreğinize kaleminize sağlık sevgiyle kalın...
    12 Şubat 2011
  13. Sayın Faraklit,bu sitede ilginç olan bir şey var ki o da siz ve diğer yarışmacı arkadaşların yazıları arasındaki üslup uçurumu.Ayıp olmazsa bir şey sorabilir miyim?Siz bu yarışmaya niye katıldınız ki?Bence siz bu veya bunun gibi yazılarınızı bu tip sanal ortamlarda değil,şöyle sağlam projeli ,adı sanı belli edebi ortamlarda değerlendirseniz nasıl olur acaba?"Ben sana hayran,sen cama tırman" tarzındaki kendi çapındaki mütevazi ürünlerle sizin kaleminizden kağıda dökülenler, ana sınıfındaki öğrencilerle üniversite öğrencileri arasındaki uçurum gibi...Ben sizin yerinizde olsam bu yarışmadan hemen çekilirdim.Hele ki yazarlık kariyeri gibi bir şeyler düşünüyorsanız hiç gecikmeyin derim.:)Çünkü burası gerçekten sizin yeriniz değil.Bunu bütün samimiyetimle
    söylüyorum.Selam ve dualar bizden...
    13 Şubat 2011
  14. sevgili clorella,hiç bilmediğin biri tarafından böyle sahiplenilmek güzel bir duygu.aslında ben
    yücelerden sahplenildiğimi düşünüyorum.Hayat felsefem şudur ki..ALLAH herkesi bir yörün
    gede döndürür,herkese kendi karar kıldığı şeyleri yaşatır.Ben O'ndan gelen herşeyi öylece
    kabul eder,hiç şikayet de etmem.Kara sinek o küçümsediğimiz kara sineğin bile çok önmli
    bir görevi olduğunu yeni öğrendim.Biliyor musun Sevgili Clorella, kara sinek olmasaymış
    dünyayı leş kokuları sararmış.Benim tek derdim kara sinek kadar faydalı olabilmektir evre
    ne ve hayatın muhteşem döngüsüne katkıda bulunabilmektir.Benim hikayemi 1 kişinin bile
    okumuş,anlamış olması bile bana yeter de artar bile.yani bile bile bile.Ben sadece yaratıl
    ma sebebini bilmek isteyen,bunca değersizlik içinde hayata küçük de olsa değer katmak
    isteyen,şaşkın,hayrette kalmış garip bir kulum..hep aynı türküyü söyleyen..'ben bir garip
    kel oğlanım,eşşeğimin yok palanı...Bana değer kattığın için çok teşekkür ederim..ALLAH'
    da sana değer katsın..sevgi ve dualarımla..
    13 Şubat 2011
  15. çok güzel.
    13 Şubat 2011
  16. Bunu sevqililer qünü ile alakası yok ki !! :agla:
    13 Şubat 2011
  17. bence bir daha okuyun..selam ve dua ile
    13 Şubat 2011
  18. Kelimelerin devleştiği harika bir hikaye bu...Tebrik ederim:)
    13 Şubat 2011
  19. çok güzel bir hikaye...Okudukça etkilendim, okudukça kendimi içinde hissettim..ellerinize sağlık
    13 Şubat 2011
  20. Ölüp gitsem de yine de gücüm kalacak, seni beklemeye!.. tebrik ederim...Çok güzel bir hikaye
    13 Şubat 2011
soru sor

Kararmış sevdalar