Kararmış sevdalar

İsimli konu WH 'Sevgililer Günü Hikaye Yarışması' kategorisinde, FARAKLİT üyesi tarafından 10 Şubat 2011 tarihinde yazılmıştır.

1. Hikaye güzel hoşta nedense yorum yapanların hepsinin post sayısı 1, bu çelişki gibi geldi başarılar.:alala:
    13 Şubat 2011
  2. Çelişki Olamaz Çünkü Yarışmada İP Kontrolü Olacak Aynı IPden Oy Kull******r Süresiz Banlnıp Diskalifiye Edilecekler ...
    13 Şubat 2011
  3. seninle aynı fikirdeyim dostum...
    13 Şubat 2011
  4. ben biliyorum kazanılmaması için bahaneler bulunacak sizi rahatlatacaksa çekileyim gitsin.zorlanmALLAH ın
    verdiği minnetsiz rızıklar yeter bana bozuk para karşılığı satılık deyil şerefimiz..
    13 Şubat 2011
  5. Eğer hakkınızla kazanıyorsanız kimsenin size birşey dediği yok yalnız hakkınızla kazanmıyorsanız da sizin kimseye birşey demeye hakkınız yok,demekki bize biraz şüpheli geldi...Neden geldi? Az görüntülenme,çok yorum,çok değelendirme(hepsi 5 maşallah)...
    13 Şubat 2011
  6. sizi rahatlatacak sa ben çekileyim hocam..yerine koyacak öykünüz ve beni aşan bilginiz vardır herhalde
    olay yeri inceleme ekibi olarak herşeye vakıf görünüyorsunuz resminizde de.yargılayabilen ve cezalan
    dırabilen.beni aşarsınız.ben hiç bir iddiası olan biri deyilim.sizin üstünlüklerinize de sahip deyilim neredey
    se hırsızlıkla suçlayacaksınız. alın paranız sizin olsun..........................
    13 Şubat 2011
  7. gercekten zupeerrrrr
    13 Şubat 2011
  8. arkadaslar yani ip kontrolu yapılır bu kadar basit hikaye cok da güzel değil bana göre
    13 Şubat 2011
  9. haklısınız yani bu konu sanki wormwood3 ün konusundan daha iyi herhalde bi int cafeye girdi herkese 5 verdirttirdi .d
    13 Şubat 2011
  10. anlamak için 5,6 dil bilmek ve evrensel düşünebilmek lazım..gıdalandırılmış bir ruh lazım.egonuzu rahatlata
    cak yerlere gidin,buradan beslenemezsiniz..

5 dakika süre sonraki ekleme :

iftiralarınızı ben deyil Allah size bir şekilde geri döndürecektir.ağzınızdan taşan her kelime ruhunuzu
    anlatır.benim üzerimden kendinizle kavga ederken en iyi tanıdığınız kendi duygularınızı yansıtarak..
    ne diyim iftiranızı size geri döndürsün yüce yaratıcı..
    13 Şubat 2011
  11. bu konumu 1. olcak ahaha .d
    bu arada soulofrpa doğru soylüyorsun bi bakayım dedim adam cok güzel yazmıs '' gönlümün son baharı ''
    13 Şubat 2011
  12. yüksek ruhlar sıradan akılların şiddetli muhalefetiyleriyle karşılaşırlar.
    albert einstein
    13 Şubat 2011
  13. sakın çekilip de ortalığı boş bırakmayın...
    13 Şubat 2011
  14. Ayıp etmişsiniz,akla bile gelmeyen böyle usulsüz yöntemleri iyi biliyorsunuz demek ki,insanların minik de olsa güzel heyecanlerına ve paylaşımlarına gölge düşürüyorsunuz.Biraz edep lütfen.
    14 Şubat 2011
  15. Tüm okuyanların aynı zevk ve tadı almasını bekleyemezsin,herkes senin gibi açık gözlü değil demekki seninde 5,6 dil bildiğini sanmıyorum madem katıldın yapılan yorumlarada saygılı olman lazım :tamam:
    14 Şubat 2011
  16. arkadaslar hikaye emek verilmiş emek verilen her şey güzeldir ... ama hak edilen bir nokta vardır zaten bu kişi yazar olsaydı Su anda foruma ayıracak cok az vakti olurdu ve 500 tl onun icin para bile değildi ... bundan sonra olacakları tahmin ediyorum xP dicek ki ben sadece forumu bilgilendirmek icin yazdım ... madem öyle diceksin bu yarısmadan önce niye bilgi vermedin.... dicek bi şeyim yok biz daha amatör sayılırız berki bu yarısma sayesinde adımız duyulacak.... haksız kazanç istemiyoruz... bu arada sunu söyliyim....
    Sen dedin ya iftira falan..
    Senin yapdıgın daha günah hem haksız kazanç elde etme çabası , hem yalan , hem bize günahkar ve yalancı diye iftira atmak .... bir forumda bu kadar günah işleyebiliyorsan gercek hayatta neler yapmassın ...
    Suçlu olmayan insanlar suçlamalara karşı tepki vermez ama siz ağır bir tepki veriyorsunuz bu bir suçluluk pisikolojisi ....
    Son sözlerim sunlar.... İsder yazar Olun isder öğretmen Ama insan olmadan bir hiçsiniz... Ben size kötü biri yada insan değil demiyorum ama yapdıgınız ayıp diyorum
    15 Şubat 2011
  17. bir hiç olarak,egonuzu rahatlatabildiysem ne güzel..tutun ki yazdıklarınızdan daha kötüyüm ben..
    Dilediğiniz kadar eksileyin beni..Ama bu yüksek yorum gücünüzü yönlendirebileceğiniz,enerjini
    zi harcamanıza değecek ,gece 4lerde sizi uykusuz bırakmaya layık başka bir konuya dikkatini
    zi çekmek isterim.genel sohbet ,konusuna gidin..orada 'önemli bir konu açmışlar,sağolsunlar,
    filistine telofon edin,kendinizi huzurlu hissedeceksiniz..selam ve dualarımla..
    16 Şubat 2011
  18. siz hic gece 4 lerde uykusuz kaldınız mı ben her gece kalmakdayım ve aşk acısıyla yanmakdayım sevdigimi kanser aldı ... Selam ve dualarımla....
    16 Şubat 2011
soru sor

Kararmış sevdalar