Kızla geleceğim ne olur ? Lütfen yardım

İsimli konu WH 'Aşk & Sevgi' kategorisinde, Jorah Mormont üyesi tarafından 16 Haziran 2016 tarihinde yazılmıştır. Kızla geleceğim ne olur ? Lütfen yardım hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Merhaba.Sınıftan bir kızı seviyordum.Bu kıza gidip açıldım seni seviyorum falan diye.Kız başta olmaz dedi.Sonra üzüldüğümü görünce sanırım.Zaman neyi gösterir bilemem.Kısmet bub işler dedi.Sonra bu kıza arada dışarı çıkalım gezelim falan dedim.Kız hep kabul etti.İlk buluşmada sahile gittik gezdik falan. Bana burda yüzüğünü verdi istiyorsan vereyim diye.Bende bu yüzüğü alıp boynuma astım.Kendimde bulunan bilekliği de buna verdim.İlk unsur bu oldu.2. Buluşma ise sinema oldu.Sinemada elini tuttum ve omzunda film izledim.Çok güzeldi harikaydi.Akşam da vedalaşırken yine el ele tutuşup son ana kadar öyle devam ettik.yani kızla iki sevgilinin yapması beklenen tüm güzel şeyleri yapıyoruz.Tek sorun o karar siz ve ihtimal vermiyorum ben bence olmayacağız diyor.Olumsuz düşünüyor.Bir de bu kızın eski sevgilisi var.5 ay önce ayrılmışlar.Kız bundan kurtulmaya çalışıyor.çocuk da rahatsız ediyor kızı durmadan telefon ve instagramdan.Çocukla aramızda bişey olmasın diye de fevri davranmıyor kız.Yaklaşık olarak 2 ay olacak temmuz 9da acilmamizdan Bu yana yani.Şimdi araya da 3 ay tatil girdi.Şimdi ben ne yapmalıyım.Kime sorsam önümüzdeki sene okulun açılmasını bekle diyor.Kız da kararını belki değiştirir diyorlar.Ve acaba kız sizce olur der mi ? Birileri bişey söylerse çok sevinirim.Durum çok belirsiz artık ne olacağını bilmek istiyorum.
    16 Haziran 2016
  2. Kızla geleceğim ne olur ? Lütfen yardım Cevapları

soru sor

Kızla geleceğim ne olur ? Lütfen yardım