Kova Burcu Ağustos 2012 Yorumu

İsimli konu WH 'Kova' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 30 Temmuz 2012 tarihinde yazılmıştır. Kova Burcu Ağustos 2012 Yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Kova Burcu Ağustos 2012
    Bu ay her olaya duygularınızla katılabilirsiniz. İnsanları her konuda kesin tavırlar içinde esneklikten yoksun bir şekilde yargılamak yanlış olur. Ayın başında gururlu ve ödün vermeyen bir psikoloji içindesiniz. Hatta bencilliğe varacak davranışlar sergileyebilirsiniz. Oysa size bir şey kazandırmayacak olan bu tutum sizi olumsuz yönde etkileyecektir. Kimseyi yapmak istemedikleri işler için zorlamamalısınız. Hem verici hem de alıcı olmalısınız. Zor değil, yanlızca biraz özverili olmanız yeterli olacaktır. İnatcı sayılırsınız. Bünyeniz kuvvetli, özellikle bacaklarınız güçlü. Zihinsel dengeniz iyi, süprizler ve anormal olaylar karşısında sakin davranabilecek ve korkmayacaksınız.
    Tutarlı ve sakin sayılırsınız ama beklenmedik çıkışlarınızı kontrol etmeye çalışın çünkü tartışmacısınız. Dizayn, müzik ve sosyoloji ile ilgilisiniz. Başkalarının sizi nasıl gördükleri sizi ilgilendirmeyecek. Alıngansınız, bu özelliğiniz başkalarının size otomatik olarak yardım etmesine ve beni incitmemeye çalışmasına neden olacaktır. Dış görünüşte cazibeli ve mistiksiniz. Arada bir terkedilme duygusuna kapılabilirsiniz ama bu gerçek değil. Önceki aylardaki gibi, ek olarak kararlarınızda hata yapmamaya çalışmalısınız ve çok hassassınız. Bu açı sizi alıngan yapıyor, demek ki çift etki altındasınız ve bunun bilincinde olmalısınız.
    30 Temmuz 2012
  2. Kova Burcu Ağustos 2012 Yorumu Cevapları

soru sor

Kova Burcu Ağustos 2012 Yorumu