Moderatör Alımı Başlamıştır.. ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE

İsimli konu WH 'Tanışma ve Hoşgeldin Mesajları' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 1 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. Moderatör Alımı Başlamıştır.. ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Rec0

Rec0 Yönetici

Bizlerle Beraber Calışmak Forumda Belli Bi Yere Gelmek İsteyen Kendine güvenen Bu Enğenceli, Forumu'da Bende Varım diyorsanız BUYRUN SİZLERLE TANIŞALIM..

Unutulmamalıdır ki ; Tüm üyelerimize formumuz ücretsiz, hiçbir maddi beklenti düşüncesi olmadan hizmet vermektedir.
    Üyelerimiz moderatör ve daha üst yetkiye sahip kullanıcılarımız,
    forumumuzdan istediği bilgiyi alıyor ise bu bizim hizmetimizin kalitesinin göstergesi ve mutluluğumuzdur.

Forum'la İlgili Ve Modaretorlük Başvuruları İle İlgili Benimle İrtibata Geçebilirsiniz.

Moderatör Nedir ?

Moderatör, Türkçede tam karşılığı yönlendirici, konu yöneticisidir. İnternette sıkça karşılaştığımız bu mevki standart olarak User/Kullanıcıdan 1 kademe üsttedir. En çok kullanım alanı forumlar ve IRC kanallarıdır. Forumlarda konu silme, düzenleme, kilitleme vs yetkileri bulunur.

Moderatorlük Başvuruları İçin Gereken Kısaca Bi kaç Bilgi...
    • Forumda her gün en az 3-4 saat online olabilmek.
    • 24 saat internete kolaylıkla erişebilme.
      Görevli olduğu bölümdeki tüm konuları istisnasız okumak ve yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmek ve içerisinde küfür, polemik, reklam vs. gibi durumlarda konuya anında müdahale etmek gerektiğinde konuyu kapatmak, taşımak veya silmektir.
      Moderatörlük başvurusunu istediğiniz bölüm için yapabileceksiniz.
      Bu görev gönüllü bir görevdir. Herhangi bir getirisi yoktur.
    1 Ocak 2017
    YλяCλη bunu beğendi.
  2. Moderatör Alımı Başlamıştır.. ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE Cevapları

3. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

Hadi hayirlisi insallah yeni üyelerimizi bekleyiyoruz :grouphugg:
    1 Ocak 2017
    YλяCλη bunu beğendi.
  4. Administrator

Administrator Yönetici

Hayirlisi olsun
    3 Ocak 2017
  5. Bende elimden geldigi kadar destek veririm
    10 Şubat 2017
    ●ŚOП İKλZ● bunu beğendi.
  6. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

aramiza hos geldin
    11 Şubat 2017
    7280 bunu beğendi.
  7. Ben zaten eskiyim kardesim 2009 girisli:) zamaninda cok guzeldi ama halende guzel olabilir.
    13 Şubat 2017
  8. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

anlasilan coktandir yoktun ben o sebebten söyledim aramiza hos geldin diye kardesim :)
    14 Şubat 2017
soru sor

Moderatör Alımı Başlamıştır.. ÜYELERİMİZİN DİKKATİNE