modlara yorum yazılamıyormu :)

İsimli konu WH 'İhbar Hattı' kategorisinde, Y@z Y@ğмυяυ üyesi tarafından 4 Mayıs 2013 tarihinde yazılmıştır. modlara yorum yazılamıyormu :) hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. selam....merak ettiğim bir konuyu sorayım dedim hayırlı sabahlar :) kırmızı arkadaşlar mod sanırım peki onların açtığı konulara yorum yazılamıyormu yoksa siteden kaynaklı bir sorunmu var mesela yorumun arkasından gelen mesaj bu Thank you for posting! Your post will not be visible until a moderator has approved it for posting. Şayet yeni kuralsa vay vay vay diyebileceğim değilse sorun giderilirse hoş olur yani;) çok havalı olmuş canımXD
    4 Mayıs 2013
    Administrator bunu beğendi.
  2. modlara yorum yazılamıyormu :) Cevapları

3. Sadece modlar için değil,başka bir konuya cevap yazarken de çıkıyor.Bu mesajın anlamı;Cevap için teşekkürler.Cevabınız modlar tarafından incelenip onaylanana kadar görünmeyecektir.:)
    4 Mayıs 2013
  4. Nick

Nick Yönetici

Tam olarak anlamadım. :)

Her konu da mı çıkıyor? Yazdığınız mesaj görünüyor mu yoksa sadece mesaj mı sorunlu?
    4 Mayıs 2013
  5. Affedersiniz, ama bende de bu sorun var ama her konuda çıkmıyor çıksaydı bu yazıyı yazamazdım.:)
    4 Mayıs 2013
  6. fazil_koc bu arkadaşın konularına yorum yazamıyorum anca o onaylarsa yorumum yayınlanacakmış :)öyle diyor gelen uyarıda bu siteden kaynaklı bir durummu modların ayrıcalığımı var diye sormuştum
    4 Mayıs 2013
  7. Nick

Nick Yönetici

İlgileniyorum. XD
    4 Mayıs 2013
  8. Nick

Nick Yönetici

Düzeltildi.
    4 Mayıs 2013
  9. fazil_koc a mesaj yazıyorum.:alala:
    4 Mayıs 2013
  10. evet kontrol ettim düzelmiş teşekkürler sayın Nick Mareşalim:tamam:
    4 Mayıs 2013
    Administrator bunu beğendi.
  11. Evet,düzelmiş zaten burda ve fazil_koc arkadaşımda denedim.
    4 Mayıs 2013
soru sor

modlara yorum yazılamıyormu :)