Naturpy milk tea anne sütünü arttırıyor !

İsimli konu WH 'Site & Forum Hakkında' kategorisinde, naturelstore üyesi tarafından 27 Ekim 2016 tarihinde yazılmıştır. Naturpy milk tea anne sütünü arttırıyor ! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  Naturpy milk tea Optinaturel Gıda.Med.San.Tic.Ltd.Şti olan Naturpystore resmi store sayfası olan kendi patentli ürünümüzdür. Anne sütünü arttıran doğal bir bitki çayı dır.
  HTML:
  <iframe width="854" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/ULdkiRJyggE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
  Anne sütü ilk 6 ay çok önemlidir. İlk 6 ay sadece bebeklerinize anne sütü vermeniz tavsiye edilir. ( Unicef Dünya sağlık örgütü ) 6. Aydan sonra yine firmamızın patentli ürünü Naturpy Bebek Tarhanası ürününü tamamlayıcı gıda olarak verebilirsiniz. Bebeğinizin Sağlığı ve sizlerin sağlığı bizler için çok önemlidir.

  Naturpy Markası ürünlerimiz Patentli , Tarım ve Gıda Bakanlığı Onaylıdır. Helal Sertifikaları ve Analiz Raporları Mevcuttur. Yurt içi ve Yurt dışı ihracatımız mevcuttur. Toptan olarak Aktarcılar, Marketler, Anne Bebek Mağazaları , Eczane Gruplarında ürünlerimiz raflarda yerini almaktadır.

  Naturpy Ürünleri içerisinde ; Gıda boyası , Renklendirici içermez hiçbir kimyasal işlemden geçmez. Tamamen doğaldır. Optinaturel İlaç Gıd.Med.San.Tic.Ltd.Şti. Güvencesi ile ürünlerimiz perakende olarak İnternet sitemizden satmaktayız.

  Ürünlerimizin Tüketici güveni açısından Analiz Raporlarını , Gıda Sertifikalarını inceleyebilirsiniz. ( Diğer markalar ile ürünlerimiz kıyaslandığında analiz raporları tam ve yurt içi yurt dışı sertifikaları olan türkiyede sayılı ürünlerdendir. )

  Optinaturel Firması olarak Naturpy Marka ürünlerimizin Tüm Sertifikalarını Resmi Web sitemizde düzenli olarak paylaşmaktayız. Ürünlerimizi güven ile kullanabilirsiniz. Şu an için herhangi bir bilinen etkisi yoktur. Websitemiz den (Optinturel Resmi Sitemiz Sertifikalarımız) link'ine tıklayarak sertifikalarımızı inceleyebilirsiniz.

  - Naturpy Lohusa Şerbeti Şekeri
  - Naturpy Goji Berry Yeşil Çay Bitki Çayı
  - Naturpy Atom Çayı Klasik
  - Naturpy Atom Çayı Nane Limon
  - Naturpy Atom Çayı Propolisli ( yeni 2016 )
  - Naturpy Milk Tea ( Anne sütü arttıran bitki çayı )
  - Naturpy Emziren Anne Kış Çayı ( Emziren anneler için vücut direncini arttıran bitki çayı )
  - Naturpy Keçiboynuzu Ezmesi ( Tamamen doğal şeker içermeyen ezme )
  - Natupy Bebek Tarhanası ( ilk 6 aydan sonra devam gıdası olarak bebeklerinize verebileceğiniz bebek tarhanası tamamen doğal naturel )
  - Naturpy Sıvı Stevia ( Sıvı Stevia 0 kalori ile şekeri artık unutun stevia bitkisi ile şeker rahatsızlığı vs olanlar için ideal bir ürün )


  Ürün Videolarımıza ;
  Link'inden erişebilirsiniz.

  [​IMG]
  http://www.naturpystore.com
  Optinaturel İlaç Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
  +90 312 3161763
  Örnek Mahallesi Adalı Halil Cad. No:2/B Telsizler / Altındağ - Ankara
  E-Posta : info@optinaturel.com.tr
  27 Ekim 2016
  #1
 2. Naturpy milk tea anne sütünü arttırıyor ! Cevapları

soru sor

Naturpy milk tea anne sütünü arttırıyor !