Tekne Masa Modelleri

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, seohaber üyesi tarafından 18 Nisan 2017 tarihinde yazılmıştır. Tekne Masa Modelleri hakkında bilgi ve tartışmalar.

  1. Tik ağacı ile yapılan tekne masa, tik masa ve teak masalar denizcilerin vazgeçilmez kaliteli masa çeşitleridir. Teak yani Tik ağacı natural ve yağlı bir ağaçtır. Hava şartlarında vakit içerisinde eksilen yağları tamamlamak amacı ile yılda 1 ya da 2 kez teak yağı ile yağlamanız gerekiyor. Bellir bir vakit ile tasarlanan bakım yağlarının yerine bundan sonra su bazlı koruyucular kullanılmalı ve vernik, türevi gibi kimyasal içeren maddeleri sakın kullanmayınız.

    Sezonun ilk haftalarında su bazlı koruyucu ile temizlenen mamüller orijinal renklerini korurlar, aksi halde mamüller belli bir vakit içerisinde grimsi bir renk alır. Bu ağacı yıpratmaz yalnızca rengini değiştirir. Tik ( Teak) ağacı dışarıda ki ortamlarda kaldığı sürece grileşir ve rengi değişir. Bunu korumak için belirli sezonlarda bakım ve temizlik yapılması uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir. Bakımı yapılan bu Teak ağacı sayesinde de masalar, mobilyalar elde edilmektedir. Kaliteli masalar için önce ağacına iyi bakmalı daha sonra yapılan ürünler daha sağlam ve kaliteli olacaktır. Sitemiz Mia Marin üzerinden dilediğiniz ürünlere bakabilirsiniz.
    18 Nisan 2017
    #1
  2. Tekne Masa Modelleri Cevapları

soru sor

Tekne Masa Modelleri