UEFA'dan 'Beşiktaş-Ajax' açıklaması

İsimli konu WH 'Beşiktaş' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 17 Mart 2017 tarihinde yazılmıştır. UEFA'dan 'Beşiktaş-Ajax' açıklaması hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  UEFA, Beşiktaş ile Ajax'ın birbirleriyle eşleşmesinde bir sakınca görmedi.

  Türkiye ile Hollanda arasında yaşanan siyasi sorunlar nedeniyle Beşiktaş ve Ajax'ın Avrupa Ligi çeyrek final kuralarında birbiriyle eşleşip eşleşmeyeceği merak edilirken, UEFA bu durumun bir risk teşkil etmediğine işaret etti. Bugün Nyon'da yapılacak kura çekimi öncesinde UEFA internet sitesinde yapılan duyuruda "Kura programında herhangi bir farklılık yoktur, 8 takım da birbiriyle eşleşebilecek" denildi.

  Ajax'ın Kopenhag'ı 2-0 yenerek Avrupa Ligi'nde çeyrek finale çıkmasının ardından konuşan teknik direktör Peter Bozs "Maalesef iki ülke arasında şu an bir gerginlik var. Ama sonuçta kurayı çekenler bizler değiliz. Bu durum bizim elimizde değil. Bizi hangi takım çıkarsa gidip oynayacağız" şeklinde konuşmuştu.

  Hollanda'da bir spor internet sitesinin "Ajax'ın çeyrek final rakibi kim olsun" anketinde ise Beşiktaş % 5 oyla en az seçilen takım olmuştu.
  17 Mart 2017
  #1
 2. UEFA'dan 'Beşiktaş-Ajax' açıklaması Cevapları

soru sor

UEFA'dan 'Beşiktaş-Ajax' açıklaması