Umut <3

İsimli konu WH 'Sevgililer Günü Hikaye Yarışması' kategorisinde, tabitaale üyesi tarafından 15 Ocak 2011 tarihinde yazılmıştır. Umut <3 hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Kendim Yazdım :)
    Daha önce açmıştım konu olarak ama
    kimsenin dikkatini çekmememişti

O gün kedimden çok emindim.Hoşlandığım kıza çıkma teklifi edecektim.Açıkçası kendime fazlasıyla güveniyordum.Ama yinede korkuyordum okulun en popüler kızına çıkma teklifi etmek kolay değildi tabii.
    Aleyna'ya doğru yaklaştım.Ona yanıma çağırdım.Birden bacaklarımın titrediğini hissettim.Korkmuştum.
    O ise meraklı gözlerle bana bakıyordu.Ona
    -Aleyna senden çok hoşlanıyorum benimle çıkar mısın ?
    dedim.Bütün bu kelimeleri nasıl söylediğimi bile anlayamadan Aleyna bir kahkaha patlatıp
    -Sen iyi misin ya? Nasıl senin gibi biriyle çıkacağımı düşünürsün.
    dedi.
    O an dünya başıma yıkılmıştı sanki.Sonraki derslere girmedim ve okuldan kaçtım.

Hızlı hızlı yürüyorum sağıma soluma bakmıyordum.Canım çok yanıyordu.Sanki paramparça olmuştum.Okuldan bayağı uzaklaştıktan sonra koşmaya başladım.Sonra havanın karardığı fark ettim karda yağmaya başlamıştı üşüyordum ama kalbimin acısı soğuğu da bastırıyordu.Saatlerce sessizce ağladım.

Kafamı 1 saat boyunca hiç kaldırmamıştım.
    Birden yumuşak bir ses
    -Sen iyi misin?
    dedi.Kafamı kaldırdım ve ona baktım yemyeşil gözleri bukle bukle saçları vardı.Sanki o an bana yardım etmek için gönderilmişti.
    Cevap verdim:
    -Hayır değilim.
    Konuşmak ister misin?
    dedi ve yanıma oturdu.
    Her ne kadar konuşmak istemediğimi söylesemde yanımdan kalkmadı yeşil yeşil gözlerini bana dikmişti.
    O an birden sanki dilim çözüldü ve konuşmaya başladım.Okuldan çıktığım andan itibaren her şeyi anlattım sözümü kesmeden beni dinledi.Sonra aynı tarafa doğru gideceğimiz için beraber yürümeye başladık.
    Birbirimize iyice yakınlaşmıştık birbirimizin telefon numaralarını alarak ayrıldık.

Şimdi ise evlenmeye hazırlanıyoruz birbirimizi çok seviyoruz.Ve Aleyna'ya ne kadar teşekkür etsem azdır onun sayesinde
    okuldan kaçtım
    saatlerce orada oturdum ve yine
    onun sayesinde onla karşılaştım

Kim demiş kötü şeyler iyi sonuçlar doğurmaz diye...
    15 Ocak 2011
  2. Umut <3 Cevapları

3. Sez4 Güzelmis :D Darısı Bizim Başımıza Sende Benim Hikayeme Bi Yorum at Bakim :D
    15 Ocak 2011
  4. beğenmene sevindim :)
    15 Ocak 2011
  5. mutlu son yaklaşıyor desene:) neyse hayırlısı o olsun:)):tamam:
    15 Ocak 2011
  6. Daha acıklı bir son bekliyordum birden evlenme gelince sevindim:) Güzel hikaye rakip ;) başarılar
    15 Ocak 2011
  7. Uvv .. Hızlı başlangıç olmuş ama sevindim adınıza ..
    başarılar ..
    15 Ocak 2011
  8. Arkadaşlar
    Hikaye gerçek değil
    :D

Ama beğenmenize sevindim :)
    16 Ocak 2011
  9. :D Gerçek mi değilce onu soracaktım ama gerek kalmadı :D
    Çok hızlı gelişmiş olaylar mı demeliyim, yoksa ben mi hızlı okudum heyecandan bilemiyorum. Ama şu kesin, beğendim.
    16 Ocak 2011
  10. başarılar;)
    17 Ocak 2011
  11. YλяCλη

YλяCλη Yönetici

Başarılar dilerim:tamam:
    17 Ocak 2011
  12. daha fazla uztırsam sıkıcı olur diye düşündem ayrıntıya girmek istemedim
    beğenmene sevindim :)

teşekkürler

teşekkürler
    17 Ocak 2011
  13. Güzel hoş bir hikaye, hayat nelere kadir dedirtiyor :)

--- İmla Hataları ---
    Noktalamadan sonra boşluk bırakılır. Buradaki gibi. Ama önce değil, sonra. (Kesme işareti hariç.)
    Bağlaçlar ayrılır. (dahi anlamındaki de, ki bağlacı)(ama ilgi eki olan ki değil)
    --- İmla Hataları ---
    18 Ocak 2011

14. Teşekkürler. Hepsini biliyorum ama insan yazarken fazla dikkat etmiyor. :)
    21 Ocak 2011
  15. Başarılar.. Buyur ++ rep'ini Yolladım ;)
    19 Şubat 2011
soru sor

Umut <3