***'''WeBHaTTı GüNLüGü'''***

İsimli konu WH 'Gereksiz Mesajlar' kategorisinde, HiLaL-i TüRK üyesi tarafından 28 Şubat 2008 tarihinde yazılmıştır.

1. Günlük .. Bir sıkıntı geldi içime. Her şeyi çok özledim çok . Herkesi .. :(
    23 Eylül 2011
    • Merhaba günlük bugün seninle tanışıyoruz.Adım Yağız bugün rüyamda hiç bişe görmedim ve canım sıkılıyor :uzgun:
    1 Ekim 2011
  2. merhaba günlük nasılsın valal ben iyim 2 gün once vip oldum ve bunu seninle paylaşmak istedim
    1 Ekim 2011
  3. Günlük ben de önceden vip tim ama benden aldılar netcez şimdi...:muha:
    1 Ekim 2011
  4. Sevgili günlük bugün de çok uğraştım ama olmadı.. Çok kırılmış olmalı bana ama ben böyle olsun istemiyorum.. Umarım yarınlar bizim için daha güzel olur.. Keşke bugün barışmış olsaydık.. :)
    1 Ekim 2011
  5. günlük bugün çok uyumuşum maleseff :muha:
    2 Ekim 2011
  6. sevgili salak günlük az önce uykudan kalktım gözlerim dünden kalma göz kaleminin siyahlığını taşıyor aynaya bakınca kendime gülüyorum neyse bu ara herkesle tartışıyorum acayip bi sinir bozukluğu var artık biyolojik dengemde bu olayı kaldırmıyor sürekli burnum kanıyor:uzgun:
    2 Ekim 2011
  7. ahhhhhhhhhhhhhhhhahhahaaaaaaaa:muha: :muha::muha:
    3 Ekim 2011
  8. niye güldün laynn:D:D
    3 Ekim 2011
  9. günlük herşeyden çok sıkıldım...:uzgun:
    3 Ekim 2011
  10. :D
    Son düzenleme: 14 Temmuz 2014
    3 Ekim 2011
  11. Günlük .Eve dönüş ertelendi .. :(
    3 Ekim 2011
  12. Konuyu gördüm yazmak istedim.. Bir gün daha bitti yeni gündeyiz fakat bugün benim istediğim gibi değil ne de dün öyle oldu.. Çoğu konuda hatam oldu.. Çok üzüldüm ve çok üzdüm.. Ama artık gerçekten çok kötü olduğumu düşünüyorum..
    3 Ekim 2011
  13. günlük ben uyuyom yine:yuppi::muha::muha:
    4 Ekim 2011
  14. 4 yıl öncesinde yaşamak isterdim günlük , ah günlük ah .
    4 Ekim 2011
  15. Gün yeni başlıyor ne demeliyim bilmiyorum bugün hepimiz için hayırlı olur İnşallah ;)
    5 Ekim 2011
  16. Yarın okul varrr:agla:
    16 Ekim 2011
  17. Merhaba Günlük...
    Yarın okula gitmek istmiyorummm. :agla:
    23 Ekim 2011
  18. Merhaba Günlük,
    Seninle yeni tanıştık ve çok eğleneceğimize eminim.Sana bugün yaşadığım olayları anlatmak istiyorum.Ağabeyim hemen bilgisayarın fişini oynatıyor.Bizim fiş bozuk ve sönüyor.Şeyi olmadığı için fiş lazım.Şimdi seninle baş başayız.WEBHATTI üyeleri dostlar günlüğüm.Yeni gelecek film olan Suskunlar Kanal D'de çıkacak.Ve oradaki bir çocuk benim arkadaşım, hem de en iyisi.Sonraki günler görüşürüz...
    10 Aralık 2011
  19. Sevgili Günlük,
    Bugün çok eğlendim.Biz aynı Laura'nın Yıldızı filmindeki Laura ben, Yıldız sen gibiyiz.Seni çok seviyorum günlüğüm.
    ---------------------------------------------------GÜNLÜK MERHABA--------------------------------------------------------------------
    Bugün, Dün ve Daha Önceki Gün gibi bir zamanda bu forumdaydım.Foruma keşke canlı olsan da katabilsem.Ama bir kalbinin olduğunu ve beni anladığını hissediyorum.
    11 Aralık 2011
soru sor

***'''WeBHaTTı GüNLüGü'''***