***'''WeBHaTTı GüNLüGü'''***

İsimli konu WH 'Gereksiz Mesajlar' kategorisinde, HiLaL-i TüRK üyesi tarafından 28 Şubat 2008 tarihinde yazılmıştır.

1. Rec0

Rec0 Yönetici

GünLük Bugün Benim Doğum Günüm [sigara]
    27 Ocak 2013
  2. Bir zamanlar çok güzel günler geçirdik webhattında.:agla:
    31 Ocak 2013
  3. Şimdi terkedilmiş gibi :öhh:
    31 Ocak 2013
  4. Bi ara ne çok yazardım bu konuya.
    Şaka maka 5 yıl olacak yakında, vay be. Çocukmuşum buraya kaydolduğumda:)
    31 Ocak 2013
  5. ne diosun anlamadın ama
    2 Şubat 2013
  6. Rec0

Rec0 Yönetici

Biraz müsade eder misiniz ?
    Pardon saygısızca ama Küfrü-edebimi bu gece aşabilir miyim ?
    Yaşadıklarımı size yaşatabilir miyim ?

GünLük İyi Bir Hafta oLur İnşallah
    10 Şubat 2013
  7. Ne yazacağımı bilmiyorum yazıcak bir konum yok herhal :alala:
    11 Şubat 2013
  8. sevgili günlük webhattı birzamanlar cıvıl cıvıl hatta gümbür gümbürdü ne dersin yeniden canlanırmı buralar ?
    17 Mart 2013
  9. cık canlanmaz 03-17-2013
    nerdeyse 1ay olacak tık yok
    :alala: Webhattı Seyirdefteri Yıl 2013 Ay:Mayıs Gün:4 Yer Dünya Bir çok savaşlar gören Webhattı Dünyası çıkan bir "ÇANTA KRİZİ" sonucunda tanınmaz hale gelmiştir bu gezegende yaşayan canlılar ani bir şekilde sırra kadem basmışlardır yapılan tahminlere göre karadelikler tarafından yutulan bu üyler başka forumlara esir düşmüşlerdir

[​IMG] :DDDilber Ay abla kurtar bi el etıver bizim uşaklara her yere yetişiyor senin ele he kurban gadan aliim:muha:
    [​IMG] işte Webhattının hazin sonu Dilber Ay ablamız bile kurtaramaz buraları [sigara]
    3 Mayıs 2013
  10. O zaman işgalciler bize casus yollamış,üyeleri kaçırmış,direnen askerler için ölüm planlıyorlar.Duyduğuma göre kaç tane mod rehin almışlar, bu ülkedekiler de ölmeden,kaçırılmadan bir şeyler yapmalıyız.Bu bir savaş demektir;
    Hadi,acemi erler,erler,teğmenler,modlar,albaylar ve diğerleri! Savaşa gidiyoruz savaştan korkmayın!WH ülkesi için savaşmalıyız!:D
    4 Mayıs 2013
  11. :hehehe:

Herkes sakin olsun :D
    4 Mayıs 2013
  12. Nasıl sakin olalım,savaş var bütün askerler ve saydığım kişiler savaşa gidiyoruz.Bu ıssızlığı çözmeden savaş bitmez,wh bitsinmi yani?:DBen şehit olmadan gitmem!Bu ülkeyi elimizden alamayacaklar!
    4 Mayıs 2013
  13. Savaşma Karizmabilgi seviş &)
    4 Mayıs 2013
  14. Rec0

Rec0 Yönetici

Mrb Günlük Satırlarıma Başlamadan Önce Cok MutLu olduğumu Söyleyİm :)

Söyleyeceklerimi Resim AnlatsIn :)

12 Mayıs 2013
  15. Rec0

Rec0 Yönetici

Öncelikle Selamun Aleyküm, Sevgili günlük nasılsın ? ben hiç iyi değilim olmadım da zaten sıkıntı stres sigara oturduk okey dönüyoruz ihale bende gibi yine ben ödiyecem uykusuz gecelerimle hesabı, hani kimsem yok senle Azer Bülbül'den başka beni anlayan anlatan.
    gençliğimi yediler 20'sinde akbaba misali üzerime üşüştüler ne yaşadığımız belli ne öldügümüz sanki savaştan kaçıp başka memlekete sığınmış mülteci gibiyim sürekli tedirgin ve gözleri uzakta olan bir mülteci .
    sevgili günlük hani yazmak mesele değilde , yazarken yaşadıklarını tekrardan yaşamak varya O bitiriyor insanı neyse sevgili günlük nasıl olsa sende beni anlamıyacan hadi kendine iyi bak ..
    11 Haziran 2013
  16. günlük, sanırım ben aşık olduuummmmm. ve sanırım evleniyorum :))
    30 Ağustos 2013
  17. yani inşallahh :uzgun:
    30 Ağustos 2013
  18. Rec0

Rec0 Yönetici

Meraba GünLük Satırlarıma Başlamadan Önce Asker oLdumu Hatırlatıyım :)

ŞaFak KaranLık GünLük...
    13 Mayıs 2014
  19. Rec0

Rec0 Yönetici

Meraba GünLük Satırlarıma Başlamadan Önce Asker oLdumu Hatırlatıyım :)

ŞaFak KaranLık GünLük...
    13 Mayıs 2014
    YλяCλη bunu beğendi.
  20. Rec0

Rec0 Yönetici

MRb qüNlük AskerLiğim 26.04.2015 pAzar Günü BiTiyor 365+7+1 UzatmaLarı bile yaptim yani günLük..
    25 Nisan 2015
soru sor

***'''WeBHaTTı GüNLüGü'''***