Ya seninle, Ya sensiz :)

İsimli konu WH 'Sevgililer Günü Hikaye Yarışması' kategorisinde, tabitaale üyesi tarafından 19 Şubat 2011 tarihinde yazılmıştır. Ya seninle, Ya sensiz :) hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Ya Seninle Ya Sensiz <3

Her şey okula onun gelişiyle başladı, gidişiyle bitti benim için...Bir gün ansızın geldi okula, şans eseri de düştü bizim sınıfa. Herkes ona hayrandı. Saçlarına, konuşmasına hatta yürümesine bile bayılıyordu bazıları. Ben ise aşıktım ona. Derslerde korkuyordum ona bakmaya, o da bir tepki vermeyince artıyordu umutsuzluğum. Belki de o da benim gibi korkuyordur diye tutuyordum kendimi ayakta. Ama ne de olsa umutsuzluk umuda baskın gelir daima. İkimizi düşündükçe tek bir şey geliyordu aklıma: o kadar kızdan neden beni seçsin ki... Bu düşünce yıkıyordu umutlarımı daima...

Ama bir gün değişti her şey sadece ikimiz vardık sınıfta. O yavaşça doğruldu yerinden yaklaştı yavaş yavaş bana. ''Bana bakar mısın?'' dediği an kalbim başladı sıkışmaya. Ama belli etmeden başardım ona bakabilmeyi başardım yavaşça. Ona bakışımı yeterli bulmadı belli ki. Çenemden tutup biraz daha kaldırdığında başımı hiçbir duygu kalmadı içimde ne korku ne de umutsuzluk sadece aşk vardı. Ağzından dökülen o cümle sanki bir duaydı benim için. ''Gözlerin çok güzel.'' dediği anda ona verebildiğim tek cevap ''Seninde'' oldu. o an başka birisinin sınıfa girişiyle bitti bizim kısacık aşk maceramız. Sona erdi tek bir hatırayla. Sonra ne sınıfa geldi bir daha, ne de okula... Bir daha bende gidemedim okula. O gücü kendimde bulamıyordum. Hastane yatağından kalkıp onu arayamıyordum. Ama nereden bilebilirdim onun yan odada yattığını. Öğrensem bile çok geçti benim için. Onun beyin ölümü gerçekleşti, benim kalp... Benim tümörlü organlarım yerine onun organlarını değiştirmek istediler ama ben istemedim. Onun organlarıyla ama onsuz yaşamak zaten ölümdü benim için...

Arkadaşlar bu çöp kutusuna atıp geri çıkardığım bir hikayeydi.
    Sizin yorumlarınıza göre
    Ya çöp kutusuna geri dönecek
    Ya da diğer hikayelerin arasına :)
    19 Şubat 2011
  2. Ya seninle, Ya sensiz :) Cevapları

3. ilk yorum benden hikaye süper:bravo::bravo:

bu hikayenin yeri:
    ''diğer hikayelerin arasına'' ;)
    19 Şubat 2011
  4. teşekkürler
    :)
    20 Şubat 2011